iPad Pro 11" 3. nesil 128 GB ne kadar eder?

Dogukan_Boyraz

Hectopat
Daha fazla  
İlan amaçlı açmadım konuyu, yanlış anlaşılmasın lütfen. Kuzenim tabletini satacak da 13000 teklif veren olmuş. Sizce satılmalı mı yoksa daha yüksek fiyatlara mı satılmalı? 7 ay garantisi var. İlk aldıklarında tablet bozulduğu için Apple tableti değiştirmiş ve bu değişen tablet hiçbir sıkıntısı yok, 8 ay önce 0 olarak değiştirmişler ama garantisi önceki tabletten devam ediyor.

Ben araştırmıştım. Sıfırdan fazla fiyat isteyenlerden ötürü sıfırını daha ucuza almıştım. Tabii ben 3. nesil için girişimlerime başlarken 4. nesil M.2'li modelli aldım. Şu an en az % 20 aşağısı olmalı ki satılabilsin. Çünkü benim gibi M1 M.2 arasındaki farkları düşünürse biri ancak Max %20min %40 fark a değmeli derdi. Bu durumda M.2'li cihaz 20.000 ise 14.000 civarı fiyatlara gidebilir. Lütfen herhangi bir ürün satarken veya alırken bu hesabı yapsın herkes. Özellikle şu ara kimse ikinci el ürün alamıyor veya satamıyor. Sebebi ise bu. Demin bir paperlike baktım. Sıfırından 50₺ daha pahalıya satıyordu. Kaldı ki elden alma imkanım bile var olmasına rağmen almadım. 50 lira daha verir Amazon güvencesiyle alırım dedim. Ben böyle düşünüyrum.

Geri
Yukarı