iPhone 11 Ahizeden cızırtı geliyor

KivancKzl

Hectopat
iPhone 11 kullanıcısıyım. Nasıl olduğunu bilmiyorum ama bir anda ahizeden kısık ses gelmeye başladı ve cızırtı sesi de geliyor. Telefon konuşmalarında bazen karşı tarafı anlayamıyorum. Sahilde kum kaçmış olma ihtimali var eğer öyleyse nasıl temizlerim eğer öyle değilse tamiri nasıl yapılır?

Benim de iPhone SE 2 telefonumun ahizesinden müzik dinlerken ya da film izlerken cızırtılı ve daha az ses gelmeye başladı. Ahizeyi kapattığımda alttaki hoparlörden gayet güzel ve temiz geliyor ses. Acaba garanti kapsamında ilgileniyor mu Apple.

Temizlik veya değişimi açmadan bilemezsiniz. Yüksek ihtimal kum kaçmıştır, cızırtı bu yüzdendir. Tecrübeli değilseniz temizlik veya değişim yapmaya uğraşmayın, gerçekten ustalığına güvendiğiniz ve sizi mağdur bırakmayacak birisine işlem yaptırın.

Henüz garantisi bitmedi garantiye mi göndersem diyorum.

Benim de iPhone SE 2 telefonumun ahizesinden müzik dinlerken ya da film izlerken cızırtılı ve daha az ses gelmeye başladı. Ahizeyi kapattığımda alttaki hoparlörden gayet güzel ve temiz geliyor ses. Acaba garanti kapsamında ilgileniyor mu Apple.

Ben de bilmiyorum da ahizeyi nasıl kapatıyorsun?

Ben de bilmiyorum da ahizeyi nasıl kapatıyorsun?

Test etmek için sadece elimle bastırdım. Ek olarak Apple üzerinden randevu oluşturup bir yere gittim oradaki kişi bana ekran değişimi sağlanacak içindeki bilgileriniz gidebilir ve 1 hafta sürecek dedi. Saçmalık dedim çıktım.

Geri
Yukarı