iPhone 11 ekran renk kayması

Su tutuyordum ekrana ve arkasına evet ama uzun bir süre değil içine su kaçmayacak biçimdeydi. Neyse sağlık olsun devam ederse yetkili servise götürürüm.
Meyve-sebze değil suya tutasın, tavada pişireceğin et değil... telefon suya tutarak temizlenmemesi gereken bir şey. :)

Meyve-sebze değil suya tutasın, tavada pişireceğin et değil... telefon suya tutarak temizlenmemesi gereken bir şey. :)
Eti suya tutuyorsa telefonu tutması doğal, et suya tutulmaz. Hele müslüman ülkedeki kesim teknikleriyle hiç tutulmaması gerek.

Eti suya tutuyorsa telefonu tutması doğal, et suya tutulmaz. Hele müslüman ülkedeki kesim teknikleriyle hiç tutulmaması gerek.
Et zaten su ile temizlenmemesi gereken bir şey, tadı kaçıyor. Etin yüzeyinde olmaması gereken bir şey varsa neyse derim.

Merhaba, bugün iPhone 11 cihazımı normal çeşme suyu ile yıkadım. Başlarda hiçbir şey yoktu, 6-7 saat sonra ilk önce ekranımın sol altında kücük karanlık bir yuvarlak cıktı. Sonra o gitti, 1 saat sonra telefon kendi kendine tüm ekranının rengi soldu. Grimsi bir şey oldu, telefonu yeniledim. Apple logosu da aynı şekilde renk bozulmuştu. Dokunmatiğinde hiçbir sorun yok. Nasıl çözebilirim arada saniyelik renk atması ekran donması var.
Telefonu niye yıkarsın ki?Üzülmedim açıkçası IP68 sertifikası var ama çeşme altında yıkayın diye değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı