iPhone 11 vs Samsung S22

S23'ün altı alınmaz Samsung tarafında. iPhone 11'in ikinci eli daha değerli.

Hocam satın almayacağım zaten, bütçem de yok arası ayrı. Takas düşündüm.

Pili dert etmeyin, zaten iPhone 11'den geçiyorsunuz. S22 daha az ekran süresi verir ama 11'in de iyi değil. Geçin hocam. Kamera ve ekranda oldukça üstün.

Part time bir işte çalışıyorum ve 4 saat boyunca komple telefona bakıyorum. Eve geçince şarjım hala 48-50 civarında. Samsung da bu performansı verebilir mi?

S23'ün altı alınmaz Samsung tarafında. iPhone 11'in ikinci eli daha değerli.

Neden alınmaz acaba

Son düzenleme:
Hocam satın almayacağım zaten, bütçem de yok arası ayrı. Takas düşündüm.

Part time bir işte çalışıyorum ve 4 saat boyunca komple telefona bakıyorum. Eve geçince şarjım hala 48-50 civarında. Samsung da bu performansı verebilir mi?

Neden alınmaz acaba
4 saatte şarjı bitebilir S22’nin. Ki bu değerler 0 S22 için geçerli sen 2.el alacaksın.

100'e kadar şarj edin, 60hz'de ve güç tasarrufunda kullanın(güç tasarrufunda seçenekler var, CPU hızını %70'e sınırla ve Always on Display'i kapat seçeneklerinin açık olması yeterli). Arkadaşınıza da sorabilirsiniz pilde nasıl performans aldığını.
Ayrıca iPhone 11'in 4 saatte böyle iyi bir değer verdiğini ilk defa görüyorum. Telefonda ağır is yapmıyorsunuz galiba.

100'e kadar şarj edin, 60Hz'de ve güç tasarrufunda kullanın(güç tasarrufunda seçenekler var, CPU hızını %70'e sınırla ve Always on Display'i kapat seçeneklerinin açık olması yeterli). Arkadaşınıza da sorabilirsiniz pilde nasıl performans aldığını.
Ayrıca iPhone 11'in 4 saatte böyle iyi bir değer verdiğini ilk defa görüyorum. Telefonda ağır is yapmıyorsunuz galiba.

Sosyal medya da takılıyorum sadece

Bir yıl S22 kullandım. Gerçekten çok memnundun. Kasma takılma konularında takıntılıyım lakin öyle bir şey yaşamadım. Boyutu ekran kasa oranı malzeme kalitesi de iyi. Sarjı kısa gidiyor ama benim gibi arada sosyal medya, telefon görüşmesi falan yapıp oyun oynamıyorsanız bir günü rahatlıkla geçiriyor. iPhone 11 ise ilk çıktığında almıştım. Bir yıl kadar kullandım. Ekran 60Hz deli etti beni. Bir de dolapta, Letgo'da falan takılırken telefon resmen ısınıyordu. O zaman 7 bin liraya almıştım telefonu, 7500 liraya sattım. Hey gidi günler...

Daha yüksek bir telefona geçme düşüncen yoksa takaslayabilirsin. Upgrade etme gibi bir düşüncen varsa Apple cihazların 2. eli daha yüksek fiyata satılıyor diye biliyorum. NVIDIA AMD gibi.

Daha yüksek bir telefona geçme düşüncen yoksa takaslayabilirsin. Upgrade etme gibi bir düşüncen varsa Apple cihazların 2. eli daha yüksek fiyata satılıyor diye biliyorum. NVIDIA AMD gibi.

Daha yüksek telefona geçmeyi düşünmüyorum iPhone 11 ile mutluyum aslında. Sadece aklımı karıştırdı.

Yeni konular

Geri
Yukarı