iPhone 11'de iOS 16.7'den 17.5'e geçilir mi?

Fearless0600

Picopat
Daha fazla  
Merhaba, şu an iOS 16.7 kullanıyorum ve memnunum telefonda donma, kasma vs. yok.
iOS 17'ye geçenler kasıyor falan dediği için yüklemek istemedim ilk sürümlerini. Şimdi baktım, 17.5 gelmiş. Sizce geçmeye gerek var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, şu an iOS 16.7 kullanıyorum ve memnunum telefonda donma, kasma vs. yok.
iOS 17'ye geçenler kasıyor falan dediği için yüklemek istemedim ilk sürümlerini. Şimdi baktım, 17.5 gelmiş. Sizce geçmeye gerek var mı?

Çoğu kişi sorun yaşamıyor. Ama geçmeni önermem. Kullanabilidiğin kadar kullan bence.

Bende bu ara kasma hissi yaratıyor, ayrıca 17.4.1 e güncelleyince de chrome kitlenmeye başladı.

iPad kullanıyorum iOS 17'nin Allah belasını versin sakın geçme.

Neden yapacaksınız? Madem memnunsunuz nedir bu güncelleme isteği ben anlamıyorum. Gelen gereksiz özelliklere göre güncellediğinde daha da kötü olacak bir stabilite, performans düşmesi, ısınma artması gibi şeylerde sizden çok şey gidecek. Hiç gereği yok memnunsanız bir daha hiç güncellemeyin.

Son düzenleyen: Moderatör:
17.5'in durumu 17.4'den iyi. 17.4 tam bir sıkıntıydı,hele ki sarj düşüşünü durduramıyordum. 17.5 ile sarjın ben de azalışı daha iyi durum da. Şuan telefon gayet akıcı. Telefon : iPhone 14 pro. Ama iPhone 11 için çok sağlıklı olmayabilir. IOS 18 gibi değişliklik yok sonuçta öyle devasa. Eğer sürümden memnunsanız güncellemeyin.

17.5'in durumu 17.4'ten iyi. 17.4 tam bir sıkıntıydı, hele ki şarj düşüşünü durduramıyordum. 17.5 ile sarjın ben de azalışı daha iyi durum da. Şu an telefon gayet akıcı. Telefon: iPhone 14 Pro. Ama iPhone 11 için çok sağlıklı olmayabilir. iOS 18 gibi değişliklik yok sonuçta öyle devasa. Eğer sürümden memnunsanız güncellemeyin.

Bende 11 var reis çok iyi çalışıyor iOS 18 gelirse güncelleme yapmayı önermiyorum son darbe çünkü 11 için.

Yeni konular

Geri
Yukarı