iPhone 12 hala alınabilir mi?

Screvy

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam. Bütçem 13'e çıkmadığı için 12 almayı düşünüyorum çünkü arada çok ciddi bir uçurum var. Sizce 2024 yılında hala almaya değer mi? Görüşleriniz nelerdir?

O fiyat bandındaki alabileceğiniz Android telefonlara kıyasla daha eski ve az performanslı bir telefon almış olursunuz hocam. Ancak kesinlikle iOS istiyorsanız 12 alınabilir. İkinci el temiz 13 bakabilirsiniz.

Kronik boya sökülmesi sorunu var 12'lerde. Benim kamera çerçevesi zamanla aşındı oraya hiçbir şey takmadığım halde. Apple bayine gittim garantisi olduğu için buna bir şey yapamıyoruz dediler iyi o zaman daha da ürün almam sizden dedim çıktım. Boya sökülmesini benim yapmadığımı biliyorlar ama yardımcı da olmuyorlar para gidecek diye. Taksitli şekilde 13 almaya çalışın.

O fiyat bandındaki alabileceğiniz Android telefonlara kıyasla daha eski ve az performanslı bir telefon almış olursunuz hocam. Ancak kesinlikle iOS istiyorsanız 12 alınabilir. İkinci el temiz 13 bakabilirsiniz.

Hocam Android kullanıcısı olarak cidden güncellemeler telefonumu kısa vadede çok yordu o yüzden iOS geçmeyi düşünüyorum.

Bütçen nedir hocam?

Çok zorlasam 30k çıkar hocam ikinci el de düşünmüyorum açıkçası o yüzden 12 mantıklı geliyor.

Kronik boya sökülmesi sorunu var 12'lerde. Benim kamera çerçevesi zamanla aşındı oraya hiçbir şey takmadığım halde. Apple bayine gittim garantisi olduğu için buna bir şey yapamıyoruz dediler iyi o zaman daha da ürün almam sizden dedim çıktım. Boya sökülmesini benim yapmadığımı biliyorlar ama yardımcı da olmuyorlar para gidecek diye. Taksitli şekilde 13 almaya çalışın.

Kronik bir sorun mudur hocam? Daha başka yaşayanlar var mı bilginiz var miydi?

Hangi Android'i kullanıyordunuz? 12 yerine S23'e çıkılabilir.

S21 FE vardı hocam Android cidden pek düşünmüyorum takıntı asla değil ama iOS geçme isteğim var çok tavsiye edildiği için.

Google'a sadece iPhone 12 boya kalkması yazın ne demek istediğimi anlayacaksınız. Bütün dünyada gerçekleşen kronik bir sorun bu.

Anladım hocam o zaman bir tekrar düşünmek lazım sağ olun bilgilendirme için.

Batarya olarak kötü telefon. Buna göre al. Bir de ne kadara alacaksın?
25k tekabül ediyor 13 37k hocam

Geri
Yukarı