iPhone 12 Kaç Sene Gider?

IPhone'larda portre modundaki kasmaya ne demeli?

Ben böyle bir şey yaşamadım, yaşamıyorum. Üstelik son model bir iOS telefonum da yok.

Ayrıca burada bir savunma yok, az önceki yorumumda da yoktu. Android bugüne kadar hiçbir zaman iOS kadar stabil çalışmadı, çalışmamaya devam ediyor. Gerek sosyal medyada, gerekse bağzı yerlerde. Eğer bir gün aynı stabilizasyonu yakalarlar ise onu da kullanırız, fanboyluğa gerek yok.

Not: Stabilizasyon sadece kasıp kasmamakla veya akıcı olmasıyla ilgili değildir.

Bence alınıp triplere girmeye, burada çocuk gibi sidik yarıştırmaya da hiç gerek yok. En nihayetinde telefon ve bu markalar bildiğim kadarıyla babanızın malı da değiller? Di mi?

4 sene üst seviye performans alarak kullanırsınız. 1-2 sene de ufak tefek şarj sorunları yaşarsınız. 6. 7. senesinde de değiştirirsiniz.

S22 Ultra'ya hiç göz attın mı? Bence sen fanboyluk yapmayı bırakıp ve biraz daha objektif olmayı düşünebilirsin diyeceğim de mağara adamı ne anlar :D
Gerçekten tam fanboyum baksana altta ne yazmışım. ;)
Gidip S22 Ultraya kasıyor da demeyecek kadar bilgiliyim.

OKU! :
Apple ekosistemi gereği neredeyse %100 her şeyi kendisi yaptığı ve sunduğu için yazılım, donanım ve optimizasyon tarafından kafanız rahat olsun hocam. 🤷‍♂️

Yeni konular

Geri
Yukarı