iPhone 12 mini fotoğrafı biraz büyütünce görüntü netleşmesi

telefonunuz fotoğrafı icloud hesabına yükleyip orijinal halini siliyor telefonda düşük görüntü kalitelisini tutuyor siz o fotoğrafı kullanmak veya yakınlaştırmak isteyince otomatik olarak iclouddan indirip size sunuyor o yüzden yakınlaşıp uzaklaşınca düzeliyor bunu istemiyorsanız icloud yedekleme ayarlarından fotoğraflara gelerek özgünleri tut seçeneğini işaretleyin

telefonunuz fotoğrafı icloud hesabına yükleyip orijinal halini siliyor telefonda düşük görüntü kalitelisini tutuyor siz o fotoğrafı kullanmak veya yakınlaştırmak isteyince otomatik olarak iclouddan indirip size sunuyor o yüzden yakınlaşıp uzaklaşınca düzeliyor bunu istemiyorsanız icloud yedekleme ayarlarından fotoğraflara gelerek özgünleri tut seçeneğini işaretleyin
O ayarı aktifleştirdim fakat sorun çözülmedi.
Sorunu hâla araştırıyorum ve hiçbir şey bulamadım sorunla ilgili. Delirmek üzereyim.

Son düzenleme:
Bugun AVM'de denedim mini'yi sanki dediğiniz gibiydi.

Kullanımı nasıl begeniyor musunuz baska problemi var mı ?
Telefonu annem kullanıyor ve gayet memnun, ayriyetten ben de kullandım baya ve çok beğendim. Sadece ekranı küçük geldi o kadar. Büyük telefon kullanmaya alıştığım için mini versiyonlarını tercih etmem şahsen.

Ekranı sahsen boyutunu begendim büyükler bana gereksiz geliyor.

Ama kullanırken sunu gordum office powerpoint açtım açılıs ekranında yazılar ekrana sıgmıyor egerki boyleyse alınmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı