iPhone 12 orijinal pil değişimi ne kadar?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Fiyat hiç önemli değil. Telefonu annem kullanıyor ve çok memnun. Pil 83 oldu artık değişmesi gerekiyor. Şarj süresi bayağı azaldı. Tek istediğim orijinal pil kullanan ve güzel işçilik yapan bir yetkili servis.

Güncelleme almaya devam eden iPhone yeni cihazdır. Model ve özellikler farklılık gösterebilir.

Hocam güncelleme ile ne alakası var 2 sürüm alt model için servislerde çıkma batarya nadir bulunur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Dostum senin kafan basmıyor sanırım diyorum ki opsiyonel yan sanayi takabiliyorlar diyorum.

Dostum senin kafan basmıyor sanırım diyorum ki opsiyonel yan sanayi takabiliyorlar diyorum.
1688835523968.png

Bunu iyice oku bak ne diyor?

Hocam güncelleme ile ne alakası var 2 sürüm alt model için servislerde çıkma batarya nadir bulunur.
Apple sitesinde satışı olan bir cihaza güncel değil denmez. Pil konusunda haklısın. Yeni bir çıkma pil bulmak zor olabilir.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı