iPhone 13 256 GB mı yoksa iPhone 14 128 mı?

Sümer Menga

Femtopat
Daha fazla  
iPhone 14 almak istiyorum fakat 128 GB ın az gelmesinden korkuyorum acaba 13 256 GB alınır mı? Aralarındaki farklar ne kadar?

Son düzenleyen: Moderatör:
iPhone 14 pil ve kamera tarafın çok az daha iyi ayrıca pasif soğutma bloğu olduğu için daha az ısınıyor. GPU tarafında da 1 çekirdek fazlası var başka da fark yok. Depolama sizin için çok önemliyse 256GB 13 alabilirsiniz ama illa Apple olmasa da olur derseniz S23 veya S23+ bakın derim.

iPhone 14 pil ve kamera tarafın çok az daha iyi ayrıca pasif soğutma bloğu olduğu için daha az ısınıyor. GPU tarafında da 1 çekirdek fazlası var başka da fark yok. Depolama sizin için çok önemliyse 256GB 13 alabilirsiniz ama illa Apple olmasa da olur derseniz S23 veya S23+ bakın derim.
S23+ Değilde S23Ultra bakması daha sağlıklı olur o fiyata çıkmışken 2K Ekranı olan S23Ultrayı alsın hocam daha iyi değil mi

14 almalısın, bazı özellikler daha alınası kılıyor.

Uzun ömürlülük açısından iPhone 14 tercihim olurdu. Ama şunu belirtmeliyim ki ikisi arasında pek bir fark yok.

Hocam sizin yerinizde olsam Benim Tercihim İPhone 14 Plus olurdu o Bütçeye çıkmışken zorlayıp alırdım

Yeni konular

Geri
Yukarı