iPhone 13 alınır mı?

Bütçeyi biraz arttırıp iPhone 14 Plus 0 alabilirsiniz aslında.
Düz iPhone alınmaz. Plus modellerde alınmaz. S23+ , S24+ ve ya S23 Ultra kesinlikle çok daha iyidir. Sadece yazılım konusu da yetmez aradaki farka. Ki Samsung hem yazılımda hem de İnstagram'a fotoğraf atma mevzusunu çözdü iyice. 1,5 aydır A24 kullanıyorum , bunda bile bir kere yazılımdan problem yaşamadım. S23 Ultra almak en mantıklısı. Ve ya S24+.

Düz iPhone alınmaz. Plus modellerde alınmaz. S23+ , S24+ ve ya S23 Ultra kesinlikle çok daha iyidir. Sadece yazılım konus da yetmez aradki farka. Ki Samsung'da hem yazılımda hem de İnstagram'a fotoğraf atma mevzusunu çözdü iyice. 1,5 aydır A24 kullanıyorum , bunda bile bir kere yazılımdan proble yaşamadım. S23 Ultra alamk en mantıklısı. Ve ya S24+.
Düz S23 ile 14 Plus arasındayım şuan.

Düz S23 ile 14 Plus arasındayım şu an.

S23+ alabilirsiniz. 35000 olması lazım fiyatı. iPhone olunca 40-50k verebilirken, Samsung'da ise 30'un üstüne çıkamıyorsunuz anladığım kadarıyla?

Düz S23 ile 14 Plus arasındayım şu an.

14 Plus, S23 ile bile kapışacak bir cihaz değil. Plus ve düz seri iPhone'ler gerçekten iyi değil. 60Hz ekran, iki kamera, önceki senenin çipi vs. çok mantıksız, göz göre göre hata yapıyorsunuz.

Son düzenleyen: Moderatör:
S23+ alabilirsiniz. 35000 olması lazım fiyatı. iPhone olunca 40-50k verebilirken, Samsung'da ise 30'un üstüne çıkamıyorsunuz anladığım kadarıyla?

14 Plus, S23 ile bile kapışacak bir cihaz değil. Plus ve düz seri iPhone'ler gerçekten iyi değil. 60Hz ekran, iki kamera, önceki senenin çipi vs. çok mantıksız, göz göre göre hata yapıyorsunuz.
Tamamdır teşekkürler ben biraz düşünüp kararlaştıracağım herkese teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı