iPhone 13 hala alınır mı?

M2 Vidası

Centipat
Daha fazla  
Bugün bazı telefonculara fiyat sordum ve iPhone 14 almayı düşünüyordum ama fiyat farkına göre özellikler çok farklı değil. Bu yüzden 2024 Haziranına kadar iPhone 13 alacağım. Sizce hala alınır mı? Kullanan varsa nasıl?

Valla dostum alalı 1 ay olmadı cillop gibi telefon. Yıl olmuş 2023 hala iPhone 11 su gibi satıyor insanlar alıyor. iPhone 13 her türlü alınır. Bende senin gibi iPhone 14 arasında gidip geldim lakin o kadar fiyat farkına değmiyor. Zaten iPhone 14 alacam desen bu sefer iPhone 15 ile arasında pek fark yok direkt 15 çekilir yani. Bütçen yetiyorsa 13 al geç 6 7 sene götürür kafan rahat bir şekilde.

Vallahi dostum alalı 1 ay olmadı cillop gibi telefon. Yıl olmuş 2023 hala iPhone 11 su gibi satıyor insanlar alıyor. iPhone 13 her türlü alınır. Bende senin gibi iPhone 14 arasında gidip geldim lakin o kadar fiyat farkına değmiyor. Zaten iPhone 14 alacağım desen bu sefer iPhone 15 ile arasında pek fark yok direkt 15 çekilir yani. Bütçen yetiyorsa 13 al geç 6 7 sene götürür kafan rahat bir şekilde.

Çoğu kişi S23 diyor evet ama Apple ekosistemine geçmek istiyorum gerçekten çok güzel bu zamana kadar Android kullandım ama IPhone'lar bana çok daha güzel geliyor yardımınız için ve önerileriniz için teşekkür ediyorum <3

Geri
Yukarı