iPhone 13 için koruyucu cam önerisi

itzduchy

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, bugün telefonuma top geldi ve (sanırım koruyucu cam) köşesinden çatladı. Ne olur ne olmaz ekranın kendisine zarar verir diye yenisini almak istiyorum. Bütçe gerçekten önemli değil yeter ki kaliteli hemen kırılmayan bir şey olsun. E F/P olsa güzel de olur tabii. Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleme:
Bu piyasada en iyisi bence Spigen, bunu takabilirsiniz.

Yanlış bilgi vermeyiniz. Spigen ortalama düzeyde koruyor. Eğer en iyi koruma derseniz. Dünyada en iyi firma Benks warrior bu konuda. Safir ekran koruyucu kullanıyor.

Edit: Hatta şöyle söyleyeyim ortalama 5usd ye satılan çin markaları ile ortalama 20 usd civarına satılan spigen ile arada koruma babında çok büyük fark yok. Ama ortalama 80 usd civarına satılan Benks warrior ile koruma olarak çok büyük fark var.

Son düzenleme:
Yanlış bilgi vermeyiniz. Spigen ortalama düzeyde koruyor. Eğer en iyi koruma derseniz. Dünyada en iyi firma Benks warrior bu konuda. Safir ekran koruyucu kullanıyor.

Edit: Hatta şöyle söyleyeyim ortalama 5usd ye satılan çin markaları ile ortalama 20 usd civarına satılan spigen ile arada koruma babında çok büyük fark yok. Ama ortalama 80 usd civarına satılan Benks warrior ile koruma olarak çok büyük fark var.
Tabi bence diyerek kendi fikrimi belirttim. Sizin bahsettiğiniz ürün 1600-1800₺ civarında büyük ihtimal fiyatından ötürü daha iyidir. Bu konuda bilgim yok ama Spigen kalitesiz bir koruyucu değil ve yeterli olacağını düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı