iPhone 13 için orijinal adaptör ve Lightning kablo önerisi

recklesss

Hectopat
Yer
Ordu
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Başlıktaki gibi orijinal adaptör ve Lightning kablo arıyorum ama Apple'dan almak istemiyorum, kazık olduğu için. 3-5 kuruş ucuza ama güvenilir yerlerden bu ikiliyi bulabilir miyim? Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Adaptör 5W mı olacak yoksa hızlı şarj Type-C girişli 20W mı?

Lightning kablo
5W Standart Usb çıkışlı Adaptör
20W Hızlı şarj Type-C çıkışlı Adaptör

Hocam açıkçası dolandırıcı mı bilmiyorum ama satıcıları N11 falan yani dolandırıcı olamaz ama bende işkillendim o fiyatlar fazla ucuz 2 yıl önce bile daha pahalıya almıştım ben Apple'dan :D
Sizin attıklarınız yan sanayi hocam alınmaz o ürünler yani ülkede ne ucuz ki maalesef..

Bir de arkadaş Apple'ın kendisinden almak istemiyorum kazık demiş ama sizin attığınız ürünler ile Apple'daki ürünlerin fiyatı aynı. Yani arkadaş daha bütçe dostu bir ürün istiyor.

Sizin attıklarınız yan sanayi hocam alınmaz o ürünler yani ülkede ne ucuz ki maalesef..

Arkadaş paraya kıyacak o zaman. Eğer kesin orijinal istiyorsa...

Bir de arkadaş Apple'ın kendisinden almak istemiyorum kazık demiş ama sizin attığınız ürünler ile Apple'daki ürünlerin fiyatı aynı. Yani arkadaş daha bütçe dostu bir ürün istiyor.

Arkadaş paraya kıyacak o zaman. Eğer kesin orijinal istiyorsa...
Ya da şu tarz şey alacak;

Adaptör 5W mı olacak yoksa hızlı şarj Type-C girişli 20W mı?

Lightning kablo.
5W standart USB çıkışlı adaptör.
20W hızlı şarj Type-C çıkışlı adaptör.

Bunlar çakma ürünler ama teşekkürler yine de.

Attığınız adaptör Type-C, attığınız kablo USB :)

Sağ olun önerileriniz için.

Geri
Yukarı