IPhone 13 mü yoksa bilgisayar mı alınmalı?

Arkadaşlar ben 2-3 aydır bilgisayar almayı planlıyorum ama şu anki telefonum (iPhone 6) çok sorun çıkartıyor bu yüzden telefonu yenilemem gerekiyor. Ailem 9. sınıf olduğum için (nasıl bir sebep inanın bilmiyorum) PC yerine telefon almak istiyor, ne yapmalıyım?
Ben olsam tuşlu telefon alır bütün parayla bilgisayar alırım ama sizin kullanım durumunuza bağlı. Telefonu sadece arama mesaj atma aracı olarak kullanıyorum ben, ne oyun oynuyorum, ne instagram'a falan bakıyorum dolayısıyla asıl ihtiyacım olan şey bilgisayar ama kişiden kişiye göre değişir.

Arkadaşlar ben 2-3 aydır bilgisayar almayı planlıyorum ama şu anki telefonum (iPhone 6) çok sorun çıkartıyor bu yüzden telefonu yenilemem gerekiyor. Ailem 9. sınıf olduğum için (nasıl bir sebep inanın bilmiyorum) PC yerine telefon almak istiyor, ne yapmalıyım?
İhtiyacın hangisi ise onu al.

Bak kardeşim bizim durumlarımız tıpatıp aynı bende iPhone 6 kullanıyorum şu anki bilgisayarımı almadan önce de iPhone 6 kullanıyordum ve evet iPhone 6 çok eski bir telefon çok yavaş. Ama benim kararım her zaman bilgisayar almaktı. Ailem beni zorlamıyorlardı. İster telefon ister bilgisayar al diyorlardı. Ben kullanıcılarını kısıtlayan bir telefon (iPhone) almak yerine ASUS TUF gaming F15 bir laptop aldım. Alalı 1 yıl oldu iyi ki almışım. Allah'a şükürler olsun. Şu an telefonum hala İphone 6. Ve yeni bir telefon alırsam İphone almayacağım.

Hocam iPhone 13 yerine bence S23 Plus alabilirsiniz ama iPhone 13 mü PC mi dersen PC bence.

Gördüğüm fiyatlara göre şu an en ucuz iPhone 13 40.000TL sıfır olarak, benim sana önerim bataryasını dert etmezsen S22 alıp, kalan 20.000TL civarına da hazır bir sistem almak, eğer sıfır şart değilse ikinci el telefonlarada bakabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı