iPhone 13 Pro renk tavsiyesi

trafocu

Femtopat
Herkese iyi günler, iPhone 13 Pro 256 GB düşünüyorum, grafit ve sierra mavisi arasında kaldım. YouTube'tan da mağazadan direkt görerek de karar vermeye çalıştım fakat karar veremedim, kullananlar ya da inceleme fırsatı bulmuş arkadaşlar fikirlerini aktarabilirse çok sevinirim, kılıf olarak da Spigen hybrid şeffaf modelini düşünüyorum. Şimdiden fikirleriniz için teşekkürler.

Herkese iyi günler, iPhone 13 Pro 256 GB düşünüyorum, grafit ve sierra mavisi arasında kaldım. YouTube'tan da mağazadan direkt görerek de karar vermeye çalıştım fakat karar veremedim, kullananlar ya da inceleme fırsatı bulmuş arkadaşlar fikirlerini aktarabilirse çok sevinirim, kılıf olarak da Spigen hybrid şeffaf modelini düşünüyorum. Şimdiden fikirleriniz için teşekkürler.

Hocam renk icin gozunuze hangisi hos geliyorsa onu alin ben hayatim boyunca siyah telefon kullandim siz siyahi sevmiyorsunuzdur

Tüm renkleri inceledin mi kendi gözünle?

Siera mavisi ama bir mağazada gözünüzle görüp siz seçmelisiniz.

Hocam renk icin gozunuze hangisi hos geliyorsa onu alin ben hayatim boyunca siyah telefon kullandim siz siyahi sevmiyorsunuzdur

Ben de şu ana kadar hep space grey ve jet Black kullandım, o yüzden gri tonlarından devam mı etsem yoksa farklı tonları mı tercih etsem bilemedim.

Tüm renkleri inceledin mi kendi gözünle?

Evet mağazada tüm renkleri inceledim. Şu anda da 13 modelinin gece yarısı rengini kullanmaktayım.

12'nin mavisi çok güzeldi, fakat 13'deki mavi tonu biraz farklı. Siyah kalıyor seçenek olarak ama o da çok koyu. Fakat Pro'nun grafit tonu bence çok güzel. Uzay grisine benziyor ki şahsen en sevdiğim renklerden biri. Gümüş ve altın güzel değil bence. Eğer yeşile özel bir ilgi varsa o da tercih edilebilir. Fakat biraz farklı bir ton olduğundan herkesin zevkine uymaz. Mavi de güzel ama bence fazla açık. Ayrıca renk seçerken kullanacağım kılıf kombinini de düşünürüm. Bu konuda siyah pek çok kılıf rengine uyar. Fakat siz şeffaf kılıflı istediğinizi söylemişsiniz, o durumda mavi de güzel olabilir. İnternette şeffaf kılıflı sierra mavisi fotoğrafları var. Bence güzel duruyor.

Bakın renk gibi şeyleri kendiniz karar vermeniz gerekiyor buradaki insanlara göre değil kendi seçimlerinizi kendiniz yapmalısınız, bizim telefonumuz değil sizin telefonunuz buradaki herkes en sevdiği renk neyse onu söyleyecek.

Yeni konular

Geri
Yukarı