iPhone 13 şarjı 1% görünüp artmıyor

Eryaucar

Yoctopat
Daha fazla  
Telefonu 3 ay önce aldım. Telefonu şarja taktım, şarj yüzde 75 oldu, daha artmadı. Ben de çıkardım, 5 dakika takıldıktan sonra telefon kapandı. Sonra açıldı ve şarj yüzde 1 oldu. Şarja taktım, yüzde 0 kaldı dedi. Yüzde 1 görünüyordu ve şarj artmadı. Bunun ve ayarlarda önemli pil mesajı diye bir şey geldi. Telefonun pili orijinal olmayabilir dedi. Sebebi ne olabilir? Bir de telefon pil yüzdesi gözükmüyor.

Telefonu 3 ay önce aldım. Telefonu şarja taktım, şarj yüzde 75 oldu, daha artmadı. Ben de çıkardım, 5 dakika takıldıktan sonra telefon kapandı. Sonra açıldı ve şarj yüzde 1 oldu. Şarja taktım, yüzde 0 kaldı dedi. Yüzde 1 görünüyordu ve şarj artmadı. Bunun ve ayarlarda önemli pil mesajı diye bir şey geldi. Telefonun pili orijinal olmayabilir dedi. Sebebi ne olabilir? Bir de telefon pil yüzdesi gözükmüyor.

Telefonu nereden aldınız? Orijinal mi yoksa yenilenmiş veya 2. el mi?

Daha önceden telefonun içi açılıp orijinal olmayan pil takılmış olabilir. Eğer önemli pil mesajı diyorsa muhtemel olarak telefonunuzun pili orijinal değildir, ve yüksek ihtimalle kalitesiz bir markanın pili kullanılmıştır size önerim Deji markasıdır.

Geri
Yukarı