iPhone 13 verip S24+ almak mantıklı mı?

Samsung'ta çok seri kullandım, ilk yıllar -mesajımda da dediğim gibi- çok daha iyi olabiliyor ama sürekli al-değiş yapılmayacaksa iphone daha mantıklı. Samsung'un kamerası ise ilk yıldan sonra hep bozmuştur.
İlk mesajınızdan son mesajınıza düşüncelerimi yansıtmışsınız. Fakat bunu insanlara anlatamazsınız, teknik özelliklere göre sürekli tartışma dönüyor forumda. 10 Senedir Iphone kullanıyorum, 15 Proya geçtim ve imkanım oldukça ve Samsung bu IOS işletim sistemine kafa tutamadıkça benim için tercih dahi olamayacak.

İlk mesajınızdan son mesajınıza düşüncelerimi yansıtmışsınız. Fakat bunu insanlara anlatamazsınız, teknik özelliklere göre sürekli tartışma dönüyor forumda. 10 senedir iPhone kullanıyorum, 15 Pro'ya geçtim ve imkanım oldukça ve Samsung bu iOS işletim sistemine kafa tutamadıkça benim için tercih dahi olamayacak.

Bu aslında kişiden kişiye değişecek bir şeydir bana göre Samsung daha iyidir sana göre Apple daha iyidir birine göre de Xiaomi daha iyidir vb. İşletim sistemi olarak bana kalırsa evet iOS daha iyi ancak olay şudur ki Android ile daha çok şey yapabilirsiniz. He yok ben normal günlük kullanım için kullanacağım diyorsanız buyurun direkt Apple alın. Ben burada Apple ile bir şey yapamazsınız Apple kullanan yazılımcı falan olmaz demiyorum. Ama rahatlık konusunda Android çok daha rahat bir işletim sistemi. UI olarak da ben One UI 6'nın iOS 17'den daha iyi olduğunu düşünüyorum. He genel olarak bakarsak bana göre S24+ > 15 Pro.

Bu aslında kişiden kişiye değişecek bir şeydir bana göre Samsung daha iyidir sana göre Apple daha iyidir birine göre de Xiaomi daha iyidir vb. İşletim sistemi olarak bana kalırsa evet iOS daha iyi ancak olay şudur ki Android ile daha çok şey yapabilirsiniz. He yok ben normal günlük kullanım için kullanacağım diyorsanız buyurun direkt Apple alın. Ben burada Apple ile bir şey yapamazsınız Apple kullanan yazılımcı falan olmaz demiyorum. Ama rahatlık konusunda Android çok daha rahat bir işletim sistemi. UI olarak da ben One UI 6'nın iOS 17'den daha iyi olduğunu düşünüyorum. He genel olarak bakarsak bana göre S24+ > 15 Pro.
Bu düşüncelerinize saygı duyuyorum, katılıyorum. Ama insanlar hunharca, Samsungun hep daha iyi olduğunu felan ispatlamak için canını dişine katıyor. Bense samsung tarafına saygı duymakla, alışamayacağımı ve Ios'un daha akıcı olduğunu deneyimlediğim için Ios tarafındayım. Yoksa bu bütçelerde hiçbir telefonun üzeceğini düşünmüyorum. Ios 17 biraz hayal kırıklığı evet ama ben hala Iphone'un akıcılığından çok memnunum. O yüzden, sizin gibi olumlu dille başka telefon tercih edenlere karşı saygım sonsuz. Aynı şekilde bende asla Iphone almayan aptaldır diyemem. Ama forumda bir çok insan var koşulsuz Samsung savunup, Iphone alanları aptal yerine koyan maalesef.

Yeni konular

Geri
Yukarı