iPhone 13 vs 14 yazılım desteği

Asuatr

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba forum sakinleri arkadaşımın kafasına takılan birkaç soru var bundan bahsetmek istiyorum. iPhone 14 ile 13 arasında kalmış fakat aklındaki soru şu iPhone 14 13e kıyasla daha uzun yazılım desteği alır mı yoksa ikisi de aynı yıl yazılım desteğini kesermi. Çünkü içindeki çipler aynı olduğu için arkadaşım neden iPhone 14 alayım diye düşünüyor? (not: iPhone 14'teki özellikleri umursamıyor örneğin, kaza algılama ve uydu iletişim gibi)

Çipler aynı ama 14'te ki daha iyi 13 Pro'da olan işlemci var içinde ayrıca 6 GB RAM var.

13Pro'daki aynı işlemciyi koyarak. Bu şunumu gösterir 13 Pro daha uzun güncelleme alacak normal 13 daha kısa güncelleme mi alacak?

Bence 13 ile 14 aynı yıl kesilecek aynı 8, 8lus ve X gibi onlarında aynı çipi var.

Bende öyle düşünüyorum ikisinin arasında tercih yapacak olsa arkadaşım 13 daha mı mantıklı olur fiyat anlamında sonuçta aynı anda kesilebilir?

13Pro'daki aynı işlemciyi koyarak. Bu şunumu gösterir 13 Pro daha uzun güncelleme alacak normal 13 daha kısa güncelleme mi alacak?

Bende öyle düşünüyorum ikisinin arasında tercih yapacak olsa arkadaşım 13 daha mı mantıklı olur fiyat anlamında sonuçta aynı anda kesilebilir?
13 daha mantıklı.

Geri
Yukarı