iPhone 13'ten S23'e geçmek

Yani? İşlemci performansı olarak hangi siteye bakarsan bak Snapdragon 8 gen 2 for Galaxy daha güçlü. iPhone 13'ün S23'ün rakibi değil, S22'nin rakibi. S23 ve iPhone 14 denk cihazlar.

Ben iPhone 13 daha güçlü diye bir şey demedim kapışacak telefonlar değiller dedim gidip dedeme sorsam oda S23 daha güçlü der zaten dedim ama bu bilinçsiz birisinin vereceği cevaptır bilinçi bir kullanıcı IPhone'la Samsung'u aynı kefeye koymaz zaten biri Android ekosistemini kullanıyor diğeri Apple performansı üstte belirttim mesajlarımı tekrarlatma.

İnsanlar pek anlayarak yorum yapmıyor çünkü. Mantık aynen şöyle:
Bu 40 bin liralık iPhone, bu 30 bin liralık Samsung. E Apple daha iyi. Ya da 30 bin liralık Samsung yerine gider 30 bin liralık iPhone alırım. Mantık bu kadar düz. Aynı şey başka telefonlarda da geçerli. Mesela A55 S23 FE. İkisi de 20 bin liralık Samsung. O zaman aynı olmalılar. O yüzden bakmayın çevrenize. S23 13'ü bırak 14'ten de iyi telefon. 13'ün Samsung tarafında maksimum rakibi S23 FE olur ki ben 23 FE'yi de vermem 13 için.

Abartma be kral, S23FE nere iPhone 13 nere.

Apple sevmem ama bu mesaj harbiden aşırı komik, S23FE kullandığın için bunu yazman daha da komik.

iPhone 13 S23FE'den "her anlamda" ezici bir üstünlüğe sahip, ekranı 60Hz ama en azından daha kaliteli bir ekranı var.

Eminim ki iPhone 13 ile takas yapalım deseler gözün kapalı verirsin elindeki S23FE'yi, bazı şeyleri abartmaya gerek yok.

A serisinden hallice bir telefon ile amiral gemisini kıyaslamak, ne bileyim tadım kaçtı.

Apple sevmem ama bu mesaj harbiden aşırı komik, S23FE kullandığın için bunu yazman daha da komik.

iPhone 13 S23FE'den "her anlamda" ezici bir üstünlüğe sahip, ekranı 60Hz ama en azından daha kaliteli bir ekranı var.

Eminim ki iPhone 13 ile takas yapalım deseler gözün kapalı verirsin elindeki S23FE'yi, bazı şeyleri abartmaya gerek yok.

A serisinden hallice bir telefon ile amiral gemisini kıyaslamak, ne bileyim tadım kaçtı.
2 senelik S22 rakibi serisinin en ucuz iPhone'unu abartmanın asıl hiçbir mantığı yok. Ben hala 2024 yılında 60 hz ekran kullanmak istemiyorum, optik kamerası kırpılmış telefon kullanmak istemiyorum. Başka ülkelerde S23 FE ile iPhone 13 aynı paralara satılan telefonlar.
Ve ayrıca, mesela, neye dayanarak söyledin apple'ın ekranının daha kaliteli olduğunu :D Nesi daha kaliteli yani, daha mı iyi malzeme kullanmışlar altından mı yapmışlar?
Varsa elinde iPhone 13, gel takaslayalım de görürsün veriyor muyum vermiyor muyum? Tanımadığınız insanlar hakkında bu kadar emin yorum yapmayın.
Bu mesaj asıl 23 FE kullanmasam daha komik olurdu, nasıl bir mantıkla yorumluyorsunuz olayları bilmiyorum ama iyi olduğunu düşünmesem almazdım zaten.
Her anlamda eziciymiş. Ne anlamda? Saf cpu gücü (biraz daha iyi, o da uçmuyor) ve çerçevesi dışında hiçbir anlamda öyle "çok daha" iyi değil.
Apple Türkiye'de bu telefonları pahalı pahalı sattığı için ve apple algısından kurtulamadığınız için bir şey zannediyorsunuz.
13 kötü değil ama öyle 14 pro gibi bahsetmeye gerek yok :)

A serisinden halliceden devam ben, siz iPhone 13'e para bayılmaya devam edebilirsiniz. Amiral gemisiymiş :D

İp 15 ve S24Ultra kullandım S24daha iyi bence IP iyi yanları ne kadar çoksa kötü yanları da o kadar mesela ben o kadar para veriyorum adam halen 60Hz ekran veriyor ben niye boşa para vereyim ardından APK vs kurulmuyor cart curt bunları geçtik 2telefon markasında halen 25W şarj var 2sine de para verilmez aslında da işte sadece önde 2firma olunca böyle oluyor rekabet az

Geri
Yukarı