iPhone 13'ün 30 dakika boyunca titreyerek alarm çalması zarar verir mi?

opucukkus

Centipat
Daha fazla  
Telefonu şarja takıp başka odada uyudum. Sabah kalktığımda telefonun alarmı en yüksek seste ve titreyerek 30 dakika çalmış… sonunda rüyadan uyanarak kapatabildim.

Komşularım dışında titreme ve yüksek sesle alakalı bir sıkıntı olur mu? Telefon bayağı bir ısınmıştı.

Telefon iPhone 13.

Yaklaşık 20 dk çalmış alarm. Masanın üzerindeydi ısındığı için korktum şu anlık bir sıkıntı göremedim teşekkürler.

Telefonu şarja takıp başka odada uyudum. Sabah kalktığımda telefonun alarmı en yüksek seste ve titreyerek 30 dakika çalmış… sonunda rüyadan uyanarak kapatabildim.

Komşularım dışında titreme ve yüksek sesle alakalı bir sıkıntı olur mu? Telefon bayağı bir ısınmıştı.

Telefon iPhone 13.

Bir şey olmaz hocam. Bende gece telefon açıkken uyuyakaldım 2 saat sonra uyandım,telefon hâla aynı videoda cayır cayır yanıyor. Ama herhangi bir sorun olmadı.(İphone 11)

Bir şey olmaz hocam. Bende gece telefon açıkken uyuyakaldım 2 saat sonra uyandım,telefon hâla aynı videoda cayır cayır yanıyor. Ama herhangi bir sorun olmadı.(İphone 11)
4k video açınca , normal takılırken ara ara bende de ısınma oluyor. En çok ısınmayı öğlen 40 derece havada hızlı şarj ile şarj ederken tattım şarjı durdurup alev topuna dönmüştü cihaz.

4K video açınca, normal takılırken ara ara bende de ısınma oluyor. En çok ısınmayı öğlen 40 derece havada hızlı şarj ile şarj ederken tattım şarjı durdurup alev topuna dönmüştü cihaz.

Bende de aynısı hocam. Hızlı şarj gerçekten bayağı ısıtıyor telefonu. Güneşli havada bir şeyde göremeyince ekran parlaklığını sonuna kadar açıyorum, telefon aşırı ısınıyor.

Geri
Yukarı