iPhone 14 Plus batarya değişimi nerede yapılmalı?

LoxChatterb0x

Hectopat
Yer
İstanbul / Üsküdar
Daha fazla  
Arkadaşlar selamlar telefonu Karadağ'dan aldım alalı 1 sene daha olmadı fakat az kaldı. Batarya sağlığı %88'e düştü ki bu çok hızlı bence daha önceki telefonlarımda bu kadar hızlı düşmemişti. Pil değişimi düşünüyorum yetkili olursa daha iyi olur benim için fakat zamanında iPhone 6S için değişim istediğimde 1 hafta telefon bizde kalacak demişlerdi ben o kadar bekleyemem. Hala servisler bu kadar uzun sürüyor mu? FPPRO gibi kaliteli yerlerde daha hızlı bir değişim mi tavsiye edersiniz?

Arkadaşlar selamlar telefonu Karadağ'dan aldım alalı 1 sene daha olmadı fakat az kaldı. Batarya sağlığı %88'e düştü ki bu çok hızlı bence daha önceki telefonlarımda bu kadar hızlı düşmemişti. Pil değişimi düşünüyorum yetkili olursa daha iyi olur benim için fakat zamanında iPhone 6S için değişim istediğimde 1 hafta telefon bizde kalacak demişlerdi ben o kadar bekleyemem. Hala servisler bu kadar uzun sürüyor mu? FPPRO gibi kaliteli yerlerde daha hızlı bir değişim mi tavsiye edersiniz?
apple teknik servisinde değiştirin telefon daha yeni 3-5 kuruşu dert etmeyin. 1 hafta sürmesinin imkanı yok en fazla değişim 1 saat sürer. oda max

Arkadaşlar selamlar telefonu karadağ'dan aldım alalı 1 sene daha olmadı fakat az kaldı. Batarya sağlığı %88'e düştü ki bu çok hızlı bence daha önceki telefonlarımda bu kadar hızlı düşmemişti. Pil değişimi düşünüyorum yetkili olursa daha iyi olur benim için fakat zamanında iPhone 6S için değişim istediğimde 1 hafta telefon bizde kalacak demişlerdi ben o kadar bekleyemem. Hala servisler bu kadar uzun sürüyor mu? FPPRO gibi kaliteli yerlerde daha hızlı bir değişim mi tavsiye edersiniz?

Kesinlikle Apple'ın kendi teknik servisinde değiştir.

Yanlış anlaşılma olmasın bende Apple yetkili servisinden şaşmak istemiyorum fakat zamanında iPhone 6S kullanırken batarya değişimi için benden 1 hafta süre istediler çok uzun. Öyle olursa maalesef yetkili servisi tercih edemem. Net bilgisi olan yoksa yarın Apple müşteri temsilcileriyle görüşeceğim. Yine de değerli yorumlarınız için teşekkür ediyorum.

Merhaba. Öncelikle şu anda Apple’da pil değiştiremezsiniz. Değiştirmenizin koşulu %80’nin altına düşmeli ve 500 döngüyü geçmemeli. Yine de desteğe sorunuz bağlandığınızda bu durumu. Apple yetkili servisleri şu anda bulunduğunuz ile göre servis hızı değişiyor. Mesela bulunduğunuz ilde yoksa eğer yetkili servis şu anda da uzun sürer belki 1 hafta sürmese bile 4-5 gün sürer. Yani yarın Apple desteğe bağlanın size en yakın servis noktasını bulsunlar. Ama dediğim gibi garanti kapsamında değişim başta dediğim şekilde oluyor sadece.

Merhaba. Öncelikle şu anda Apple'da pil değiştiremezsiniz. Değiştirmenizin koşulu %80'nin altına düşmeli ve 500 döngüyü geçmemeli. Yine de desteğe sorunuz bağlandığınızda bu durumu. Apple yetkili servisleri şu anda bulunduğunuz ile göre servis hızı değişiyor. Mesela bulunduğunuz ilde yoksa eğer yetkili servis şu anda da uzun sürer belki 1 hafta sürmese bile 4-5 gün sürer. Yani yarın Apple desteğe bağlanın size en yakın servis noktasını bulsunlar. Ama dediğim gibi garanti kapsamında değişim başta dediğim şekilde oluyor sadece.

Garanti önemli değil ücreti karşılığında şu an değişmesi taraftarıyım ayrıca 4-5 gün bile fazla yedek telefonum yok. En fazla 1 gün. Çok zor olmamalı bir pil değişmek, eskisi gibi metal kasa telefon olsa ben bile söküp takarım bataryam olsa elimde.

Geri
Yukarı