iPhone 14 Pro Max Pil sağlığı iyi mi?

Tüm gün şarj esnasında oyun oynuyorsun sanırım..
Çıktığı gün aldım 14 Pro Max'i daha halen %100'de. Mesele bataryanın iyi olup olmaması değil, senin bataryayı nasıl kullandığın.

Çıktığı gün aldım 14 Pro Max'i daha halen %100'de. Mesele bataryanın iyi olup olmaması değil, senin bataryayı nasıl kullandığın.
Hiç oyun indirmedim😁 yüzde 20-de takıp 100-de çıxarıyorum, ısınmasından kaçınıyorum, sadece dosyalar harcıyor pilimi biraz

Hem de nasıl…

Pil kullanımın nasıldı ben 2-3 günde bir takıyorum şarja hatta neden düştü anlayamadım

Pil kullanımın nasıldı ben 2-3 günde bir takıyorum şarja hatta neden düştü anlayamadım
40 saatte bir takıyorum aşağı yukarı. Full dolum olduğunda da çekiyorum. normal şartlarda kolay kolay düşmez. Düşüş aynı hızıyla devam edip %85'in altına düşer ise 1 sene içerisinde Apple servisinden ücretsiz değişim talep edebilirsiniz.

40 saatte bir takıyorum aşağı yukarı. Full dolum olduğunda da çekiyorum. normal şartlarda kolay kolay düşmez. Düşüş aynı hızıyla devam edip %85'in altına düşer ise 1 sene içerisinde Apple servisinden ücretsiz değişim talep edebilirsiniz.
Anladım çok teşekkür ederim, ben 50-60 saatte bir koyuyorum şarja tüm gün şarjda pubg oynayan 14 Pro Max kullanan arkadaşım var onda pil sağlığı 100% ondan akıl edemedim bu düşüşü

Muhtemelen normaldir ben alalı 6 ay oluyor %99 da. 1.5 ay önce mi ne %99 a düşmüştü sanırım. Ben hiç dikkat etmedim Kullanımla alakalı tamamen. 2 Yılı çok rahat çıkartacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı