iPhone 14 Pro Max vs Samsung S24 Ultra

Bütçe
40.000 tl

BackBrean

Kilopat
Şu an Samsung S21 FE kullanıyorum ancak yeni bir telefona geçmek istiyorum. Yurt dışı olması gerekmekte, pili ve işlevselliği çok önemli. Sizce hangisi alınmalı?

Son düzenleme:
S24 Plus öneririm.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

S24 Ultra daha iyi bir telefon. Rakibi 15 serisi sonuçta. Ha su isirilmis elma tarafindan isirilamayi seven ultra bilgili yazilim muhendislerini cok umursamayin. iOS Android'e gore cok ustun falan degil. Daha iyi olabilir ama su sacma sapan ustun cart curt mubabbetlerini ne zaman birakacaksiniz siz de?
iOS ile Android cihazları ne zaman karşılaştırmayı bırakacaksınız? İkisi de farklı işletim sistemlerine sahip sen hangisini kullanmak daha çok hoşuna giderse onu al. Zaten işletim sistemi ve yazılıma bakarsak S24'e gerek yok.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20240328_152553_Google.jpg
    Screenshot_20240328_152553_Google.jpg
    204,4 KB · Görüntüleme: 7
S24 Ultra daha iyi bir telefon. Rakibi 15 serisi sonuçta. Ha su isirilmis elma tarafindan isirilamayi seven Ultra bilgili yazilim muhendislerini cok umursamayin. iOS Android'e gore cok ustun falan degil. Daha iyi olabilir ama su saçma sapan ustun cart curt mubabbetlerini ne zaman birakacaksiniz siz de?

Rakibi 16. ikisi de piyasanın en iyi telefonları, taş gibi cihazlar ama birbirinin alternatifi değil. Arkadaş hangi işletim sistemini daha iyi kullanırsa onu kullansın. Çünkü iPhone kullanan birine Android, aynı şekilde Android kullanmayı seven birine iPhone tavsiye edilmesi mantıklı değil. iOS cihazların daha optime çalıştığını kabul etseniz iyi olur.

Herkese çok teşekkür ederim cevaplarınız için, Xiaomi 14 Pro Plus sipariş ettim ama aklıma bir soru takıldı iPhone alsaydım daha uzun süre kullanabilir miydim daha öncesinde hiç Apple ürünü kullanmadım.

Herkese çok teşekkür ederim cevaplarınız için Xiaomi 14 Pro Plus sipariş ettim ama aklıma bir soru takıldı iPhone alsaydım daha uzun süre kullanabilir miydim daha öncesinde hiç Apple ürünü kullanmadım.

Sadece iPhone değil s serisi Samsung'da alsaydın daha fazla kullanırdın. 2019 yılında çıkan S10e hala canavar gibi. IPhone'yi daha uzun kullanırsın ve satarken de zarar etmezsin. Hocam keşke seçiminizi Samsung veya iPhone olarak yapsaydınız. O paralara Xiaomi almak o kadar da mantıklı değil ama hayırlı olsun güle güle kullanın.

Rakibi 16. ikisi de piyasanın en iyi telefonları, taş gibi cihazlar ama birbirinin alternatifi değil. Arkadaş hangi işletim sistemini daha iyi kullanırsa onu kullansın. Çünkü iPhone kullanan birine Android, aynı şekilde Android kullanmayı seven birine iPhone tavsiye edilmesi mantıklı değil. iOS cihazların daha optime çalıştığını kabul etseniz iyi olur.
Rakibi 16 mi. Komikmiş. Samsung 2024 yilinda cikardi diye cihazi 2024 yilinda cikan iPhone'a rakip olmuyor.

Geri
Yukarı