iPhone 14 Pro vs Samsung S23 Ultra

Bütçe
40000
iPhone alanların çoğu 1-2 senede hemen satıp yükseltmeyi düşünür, kullanıcıları için uzun ömürlü değildir aslında. Android kullanıcıları genelde aldıkları cihazı daha uzun süre kullanır.

iPhone alanların çoğu 1-2 senede hemen satıp yükseltmeyi düşünür, kullanıcıları için uzun ömürlü değildir aslında. Android kullanıcıları genelde aldıkları cihazı daha uzun süre kullanır.
iPhone alanların bir kısmı yüksek gelirli olduğu için öyle düşünür. Çevremdeki çoğu kişi şu an hala 11 ve altı modeldeler. Ben de iPhone 5'imi de 8+'ımı da sonuna kadar kullandım. 8+'ı hala kullanıyorum. Genelleme yapılacak bir şey değil bu. Amiral gemisi Samsung alanlar da uzun süre o telefonda kalmıyor bence.

Diğer uygulamalar? :D

Kalakaldı Android kullanıcısı.
Öyle şeyler yazıyorsunuz ki, sanki her iPhone kullanıcısının binlerce, hatta milyonlarca takipçisi var her fotoğrafın kalitesini önemseyecek... Telefonumda kaliteli yedeği varsa bitmiştir benim için, sosyal medyaya ne kadar sıkıştırılmış şekilde gidiyorsa gitsin. Ki çoğu popüler platformlarda artık olmayan bir sorun bu.

Özellikle Samsung son yıllarda inanılmaz geliştirdi yazılımını ayrıca, S23 varken iPhone almak akıl kârı değil.

iPhone. Satması, uzun ömürlülüğü, sosyal medya uygulamalarıyla uyumluluğu... Samsung ne kadar iyi kamera yaparsa yapsın sosyal medyaya atarken o fotoğraflar çöp olacak.

iPhone deneyimlememiş ve Samsung fanboy adamlar şu an beğenmedim ve gülücük atıyor. :(
Alakası yok 13 pro max kullandım şuan düz s23 kullanıyorum tarzına göre değişir kalite bozulmasını düzeltiler daha kullanışlı ve daha hızlı s23 sende Samsung s serisi deneyim yapmadan Apple fan boyluk yapma

Hangi telefonu tercih etmeliyim aynı fiyat bandındalar artıları ve eksileri nelerdir?
Değer kaybı açısından Samsung eksi yönde.

S23 ekran olarak daha güzel bir cihaz kalan seyelri assagi yukarı aynı yani halihazırda Apple cihazınız var ise Apple tercih edebilirsiniz (tablet bilgisayar vb.) Ama Apple ekosisteminden bir ürününüz yok ise S23 daha mantıklı bir tercih olacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı