iPhone 15 ahize kısmı cızırtı yapıyor

Garipman

Zeptopat
Daha fazla  
iPhone 15 aldım Teknosa'dan gelsim eve kurdum. Senca telefon zilini ayarladım. Ses Full'deyken ekranın ön yüzü üst taraftaki hoparlör çok hafif cızırtı yapıyor. Ahize oluyormuş o bölümün adı. Birçok kişide de varmış aynı sorun. Ne yapmam lazım? Daha sıfır aldım. Servise gönderip tamirli olsun istemiyorum. Aynın durum başına gelen var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bazen olup bazen olmuyoe bende de hoparlör ve alizeye nasıl alıyorunuz ayrı ayrı. Teknosa'dan aldım götürsem işe yarar mı?

Götürün ya ne olacak olmadı Apple'dan randevu alın oraya gidin, şöyle yapıyorum arama ekranında hoparlör işareti var aramayı kapama düğmesinin etrafında ona basıyorum hoparlöre alıyor.

Götürün ya ne olacak olmadı Apple'dan randevu alın oraya gidin, şöyle yapıyorum arama ekranında hoparlör işareti var aramayı kapama düğmesinin etrafında ona basıyorum hoparlöre alıyor.
teknosaya goturecem yarın bakalım ne dıyecekler sız ne yapmayı düşünüyoesunuz

Belki yazılımsaldır diye bekleyeceğim, günlük kullanımda çok sık karşılaşsam götürürdüm ama çok nadir aramalarda karşılaşıyorum o yüzden şimdilik bir şey yapmayacağım.
benimki aramada değil daha cok sesı fulleyınce sosyal medyadakı sarkılar vıdeolarda cıkıyor

Geri
Yukarı