iPhone 15 alınır mı?

Düz modellerden uzak durun derim o paralara 60hz telefon almak enayilikten başka bişey değil.
Androide geçseniz çok iyi parasını hakeden seçenekler var.
Bu arada iphoneda pro modeller de çöp parasını haketmiyor asla bu ülkede iphone fiyat performans olarak çöp paranızı çöpe atacaksınız. Bende 15 pro max var kamerası çok kötü. Önümdeki hiçbir nesneyi uygulamalardan çekip atamıyorum yakından barkot okutamıyorum çünkü uygulamalarda geniş açı kameraya geçmiyor. Kendi kamerasında da yakın nesneyi sadece geniş açıyla çekiyor odak mesafesi kötü olduğundan. Bu durumda da bi anlamı kalmıyor gneiş açı kameranın sensör kalitesi ana kameraya göre leş çünkü. Elimde s10e var manuel ayarda isoyu en aşağı çekiyorum 15 pro max çöp oluyor yanında.

Elimde s10e var manuel ayarda isoyu en aşağı çekiyorum 15 pro max çöp oluyor yanında.
Bendeki S23 FE'de iso konusundan ben de şikayetçiyim. Ultrawide ile video çekerken isoyu o kadar abartmasa hem yeterince aydınlık oluyor hem de gayet temiz bir görüntü çıkıyor. S22'de durum böyle değil. Tabii oradaki geniş açı sensörü daha kaliteli ama olsun.
Bu arada S22'de muazzam kamera var. 3 sensör de çok iyi işler yapıyor, her seferinde çok hoşuma gidiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı