iPhone 15 bataryası hızlı bitiyor

Evet benimde değerlerim öyleydi sonrasında kendiliğinden düzeldi 3-4 saatlerden 6-7’lere çıktım şuan 17.5’te hala mevcut birkaç güne dahada düzelir çünkü cihazı servise yollasan bişey çıkmaz sağlam çünkü bi 17.5 güncelle birkaç gün kullan tekrardan yazarsın
sonuçlar ne durumda

sonuçlar ne durumda
En son dün 14;00’da %100 şarjdan çektim şuan %53 şarjım var 4 saat 45 dakika açık ekran , 1 saat 20 dakika kapalı ekran sürem var ancak yine dün 10 dakika instagramda gezdim ekranı kilitledim, açtım şarjım %1 düşmüş ancak eskisi gibi 3-4 saatte pilim bitmiyor uzun gitmeye başladı sizde durum nedir ?

Hocam son durumlar iyi galiba diğer konuya cevap veremedim alakasız mesaj olacak diye. Daha mutlusun bu sürümle o zamna :)
Yani hocam ilk aldığımda çok kötüydü şuan daha iyi yine ekran kapalıyken düşüşler yaşasamda ortalama 7-8 saat arası gidiyor yani rahat 1 günü çıkarıyorum. Bugün hücreseldeydim 1saat sürede %12 gitti zamanla dahada oturur umarım

Yani hocam ilk aldığımda çok kötüydü şuan daha iyi yine ekran kapalıyken düşüşler yaşasamda ortalama 7-8 saat arası gidiyor yani rahat 1 günü çıkarıyorum. Bugün hücreseldeydim 1saat sürede %12 gitti zamanla dahada oturur umarım
kanka benim cok karışık ya sanki biraz daha iyi gibi de bilemedim de cok arafta kaldım bazen cok hızlı düşüyor bazen yavaş cidden arafta güncelledim de biraz daha bekleyeceğim

iphone aygıtınız ios sürümünü güncellediğinden beri daha fazla pil kullanıyor bu da pil ömrünü etkileyebilir diye pil kısmında bir uyarı aldım bugün nedendir bu biliyor musun normal kullanıyorum aslında

Ekran açıkken mi?
uygulama kullanıp ekranı kapatınca %1 gitmesiyle + normal kullanırken dün 7.5 saat süre aldım bugünde %80 doldurdum şuan %57 şarjım kaldı ( hücreselle karışık wifi ile müzik + sosyal medya ve airpodsla müzik dinledim) yaklaşık 2 saat süre verdi yani 2 saatte %23 yemiş
iphone aygıtınız ios sürümünü güncellediğinden beri daha fazla pil kullanıyor bu da pil ömrünü etkileyebilir diye pil kısmında bir uyarı aldım bugün nedendir bu biliyor musun normal kullanıyorum aslında
bende bu hata yok dün %100-15 şarj aralığında hücresel ve wifi karışık (%30 sonrası düşük modla) 7.5 saat ekran süresi aldım belki daha iyi gidebilir ancak yapacak bişey yok. Sana tavsiyem temiz kurulum yap kullan 1-2 hafta yazılım tam otursun en kötü apple servisine git durumu birdaha anlat

17.5.1 sonrası aynımı

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı