iPhone 15 Plus alınır mı?

Peyniritchy

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar elimde para var iPhone 15 Plus almayı düşünüyorum Pro serisinden alacaktım fakat titanyum çok kötü deniyor ve kullanılan A17 Pro işlemcide çok ısınıyor diye şikayetler gelmiş hatta bataryası şişen Pro var sizce 15 Plus alınır mı?

Arkadaşlar elimde para var iPhone 15 Plus almayı düşünüyorum Pro serisinden alacaktım fakat titanyum çok kötü deniyor ve kullanılan A17 Pro işlemcide çok ısınıyor diye şikayetler gelmiş hatta bataryası şişen Pro var sizce 15 Plus alınır mı?

Ben olsam iPhone 15 Pro alırdım.

Paran varsa. Evet.

Iphone 15 Plus alınabilecek bir telefon yurtdışından ablam getirdi kullanıyor, kendim biraz kullandım güzel telefona benziyor. Eğer pro serisi almak istiyorsan biraz bekleyebilirsin o sorunu düzeltirler.

iPhone 15 Plus almak bence gereksiz olur. iPhone 14 Pro alın, en azından 120Hz ekrana sahip olursunuz ya da eğer bütçe artmıyorsa iPhone 15 düz versiyonunu alın.

Hahahah bu konuya malum başka model telefon önerileri yapmaya gelenlerin mesajlarını raporlamak ve mesajların her birine birer ceza puanı verilerek kaldırılmasını izlemek muazzam bir zevk.

iPhone 15 Plus param olsa alırdım. Daha çok param olsa Pro alırdım. Titanium kasa malzemesinden dolayı ısıyı daha fazla dışarı verdiği için daha fazla el yakıyor olabilir, aslında o kadar ısınmıyordur muhtemelen. Hatta dışarıya ısı verdiği için telefonun içi muhtemelen diğer modellere nazaran daha soğuk bile kalıyordur.

iPhone Türkiye’de yatırım niteliğindedir. Asıl Türkiye gibi ülkelerde iPhone alınır. Alıp, 2 ay kullanıp satsan paranı katlarsın. Ezbere konuşuyorsunuz ancak.

iPhone 15 Plus almak bence gereksiz olur. iPhone 14 Pro alın, en azından 120Hz ekrana sahip olursunuz ya da eğer bütçe artmıyorsa iPhone 15 düz versiyonunu alın.

Ben düz modellere çentik geldiği için ekranı da 120Hz yapmışlardır sandım. Kaldı ki az önce 50bin TL tavsiyesine 15 Plus'ta eklemiştim. İyi ki yanlışlıkla falan almamışım 60Hz'miş. Bu saatten sonra 16bin TL ve üzeri verip 60Hz telefon alınmaz, alınmamalı.

Not. 16Bin TL ne alaka derseniz S21 FE şu an 120Hz ve 15500 TL, cillop gibi de telefon. iPhone 11'in 720p 60Hz sanki yan sanayi ekranmış gibi görüntü veren ekranına bin basar. " iPhone al sat için kullanılıyor, değerleniyorcular gelmeden..."

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı