iPhone 15 Pro alınır mı?

DramatycEnygma

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 5600 ( NZXT Kraken X53 Liquid )
Vengeance 2x 16gb 3200mhz cl16
A520M A Pro
James Donkey JD512 NVMe
Msi RTX 4060 Black Ventus 2x OC
Msi MAG A600DN
Nzxt H510 Flow
Arkadaşlar alma sebebim kamerası. Çok çok güzel bir kamerası varmış. Aslında 15'te benim için yeterliydi ancak 60Hz ekranlı bir telefon kullanabileceğimi düşünmüyorum. Haftada 2-3 saat pes oynuyorum. Bunun dışında oyun oynayacağımı sanmıyorum. Çok fazla mesaj atıyorum ve film izlemek için de kullanıyorum telefonu. Arayüzü ve kullanım rahatlığı açısından ayrıca uzun ömürlü de olduğu için bu telefonu almaya karar verdim. Ancak hakkında çok fazla kötü yorum da var ve ihtiyaçlarım doğrultusunda daha iyi seçenekler var mı bilmek istiyorum.

Arkadaşlar alma sebebim kamerası. Çok çok güzel bir kamerası varmış. Aslında 15'te benim için yeterliydi ancak 60Hz ekranlı bir telefon kullanabileceğimi düşünmüyorum. Haftada 2-3 saat pes oynuyorum. Bunun dışında oyun oynayacağımı sanmıyorum. Çok fazla mesaj atıyorum ve film izlemek için de kullanıyorum telefonu. Arayüzü ve kullanım rahatlığı açısından ayrıca uzun ömürlü de olduğu için bu telefonu almaya karar verdim. Ancak hakkında çok fazla kötü yorum da var ve ihtiyaçlarım doğrultusunda daha iyi seçenekler var mı bilmek istiyorum.
Hocam 15 pro ve pro max arasında dijital zoomda fark bildiğim kadarıyla. Huawei ve Oppo kamera konusunda sağlam atak yaptı. Ama ben günlük kullanımı da hesaba katınca iphone kullanırdım.

2.elde çok daha ucuz. Ayrıca YD alıp arama aktarımı yapmayı düşünürsen çok avantajlı oluyor.

Paranız var ise alınır tabii.. Oyun için ben pek tavsiye etmiyorum iphone..

Şahsi görüşüm sırf marka ismi olduğu için o kadar konuşuluyor.
Apple Alınmaz şahsi görüşümdür.
4 Kere İOS Kullanıp bırakan biri olarak söylüyorum.

S24 Ultra Bakılabilir.

S24 Ultra ya ne dersin iOS bağlılığın yok ise tabii.

Hocam tamam şu an S24 Ultra daha cazip geliyordur ama genelde Samsung bir telefonuna maksimum ilk çıktıktan 3 yil sonraya kadar güncelleme desteği sunuyor ve kesiyor ama Apple çok uzun süre güncelleme desteği sunuyor ve telefon çok daha kullanışlı oluyor uzun vadede.

iOS şart değilse S24 Ultra alınabilir. Soruya gelecek olursak evet, alınır. 2.elden daha ucuza temiz bulunabilir.

S24 Ultra ya ne dersin iOS bağlılığın yok ise tabii.

iOS bağlılığım yok ancak artık telefonu kullanış şeklimin değişmesiyle Android almanın bir artısının kaldığını düşünmüyorum benim için. Şu anda da Android kullanıyorum bu arada. Ancak daha önceki deneyimlerimden iOS arayüzünü de çok sevdiğimi belirteyim.

Geri
Yukarı