iPhone 15 Pro ekran kilitlerken ışık parlaması

Ustakaan10

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba. 5 gün önce iPhone 15 Pro cihazını aldım. Birkaç kez telefonu kilitlerken ekranın anlık parladığı dikkatimi çekti. Bugün kilitle-aç denemesi yaptım arka arkaya ve anlık beyaz bir ışık parlaması gördüm. Ekran ile ilgili bir sorun m acaba yoksa normal bir durum mu? Aklıma takıldı denk gelen oldu mu acaba? Ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba aynı durumu bende fark ettim. Ama iki üç günde Max 1 kere oluyor ya da ben o zaman fark ediyorum. Yazılımsal olarak düşündüm ve PC üzerinden güncelledim, resetledim. Ekran yenileme hızını 60 Hz olarak ayarladım. Beyaz noktayı azaltma seçeneğini bile denedim ama bu gece yine yaptı. Çözüm olarak denemediğim şey kalmadı. Şarj başlığı kablo vs her şey orijinal. Ne yapabiliriz hiçbir fikrim yok. Apple destek ile görüştüm öneri olarak servis diyor ama servise gidince de anlık olarak gözüken bir şey değil. Kullanıma da engel değil ama bazen parlaması bir sorun varmış gibi oluyor.

Sanırım kronik bir sorun hepimizde var. Servise götürmeye de içi el vermiyor insanın. Çözümü bulursanız burada konuşalım. Teşekkürler ilginiz için.

Geri
Yukarı