iPhone 15 Pro mavi vs natürel

Merhaba, mavi ve naturel renk arasında sizce hangisi güzel?

Mavi olanı aldım gerçekten muhteşem 14 Pro'nun derin mor renginin derin mavisi gibi olmuş natural Titanium'da alınabilir hoş renk ancak tercihimi maviden kullandımki ben aldığım sıra 1 k fiyat farkı vardı bunu göz alarak :)

iPhone 15 Pro Naturel Titanyum rengini kullanıyorum gayet memnunum çok hoş bir görüntüsü var şeffaf kılıf ile kullanmaktayım.

Kılıf markan nedir? Sararma yaptı mı?

Şeffaf kılıfta sararma kaçınılmaz ben Spigen rugedarmor aldım tam koruma için 800 TL'ye yanına da daha şık görüntüsü olan 150 TL'ye arkası şeffaf kapak çevresi mavi olan bir kılıf aldım genel manada koruması için Spigen tercih ediyorum ancak buluşmalarda özel günlerde şeffaf kapaklıyı takıyorum daha şık görüntüsü sebebiyle ancak şeffaf kılıf sararır Spigen dahi olsa aklında bulundur 😉

Şeffaf kılıfta sararma kaçınılmaz ben Spigen rugedarmor aldım tam koruma için 800 TL'ye yanına da daha şık görüntüsü olan 150 TL'ye arkası şeffaf kapak çevresi mavi olan bir kılıf aldım genel manada koruması için Spigen tercih ediyorum ancak buluşmalarda özel günlerde şeffaf kapaklıyı takıyorum daha şık görüntüsü sebebiyle ancak şeffaf kılıf sararır Spigen dahi olsa aklında bulundur 😉

Spigen'den memnun kalmadım. Skinarma Ekho şeffaf aldım şu anlık bir problem yaratmadı. Öte yandan global olarak da ürünün arkasında duruyorlar. Zamanla sararma yaparsa duruma göre bakacağız.

Geri
Yukarı