iPhone 15 Pro Max'tan Samsung Galaxy S24 Ultra'ya geçilir mi?

iOS bağlılığınız yoksa geçilir.

Bence gereksiz olur. S24 ultranin fiyatini hak etmedigini dusunuyorum.
Gereksiz olur kısmına birşey demem ama fiyatını kesinlikle hak ediyor.

Elinizdeki cihaz iyiyken bence değiştirmeye gerek yok. S24 Ultra tabii ki parasını hak ediyor ancak cihazınız sağlamken ve iş görüyorken değiştirmeye ne gerek var? Paranız çoksa bilemem.

iOS bağlılığınız yoksa geçilir.

Gereksiz olur kısmına birşey demem ama fiyatını kesinlikle hak ediyor.
Ben iPhonecuyum, arkadasim da cok siki bir Samsung'cu. Cok yakinen biliyorum o cihazi ve acikcasi fotograf ve ekran kalitesi olarak Samsung hep daha albenili geldi bana. Kisacasi Samsung'un teknolojisiyle bir alip veremedigim yok.

Tek sikinti, marka degerinin dusuk olmasi Apple'a gore. Ikinci el fiyatlarina bakarsan ne demek istedigimi anlarsin. Bu sene alacagin bir flagship Samsung'u 1 sene sonra satmak istediginde Apple'a gore cok fazla zarar ediyorsun. Benim soylemek istedigim buydu. Apple'a da model yukseltmek cok daha kolay. Deger kaybetmiyor fazla.

Ben iPhonecuyum, arkadasim da cok siki bir Samsung'cu. Cok yakinen biliyorum o cihazi ve acikcasi fotograf ve ekran kalitesi olarak Samsung hep daha albenili geldi bana. Kisacasi Samsung'un teknolojisiyle bir alip veremedigim yok.

Tek sikinti, marka degerinin dusuk olmasi Apple'a gore. Ikinci el fiyatlarina bakarsan ne demek istedigimi anlarsin. Bu sene alacagin bir flagship Samsung'u 1 sene sonra satmak istediginde Apple'a gore cok fazla zarar ediyorsun. Benim soylemek istedigim buydu. Apple'a da model yukseltmek cok daha kolay. Deger kaybetmiyor fazla.
7 yıl güncelleme alacak cihaz 1 seneye satılmaz hocam normal kullanıcı için minimum 8-10 sene kullanılır.

7 yıl güncelleme alacak cihaz 1 seneye satılmaz hocam normal kullanıcı için minimum 8-10 sene kullanılır.
Minimum 8-10 sene mi :) Biraz daha geriye gitsen sunlarin release date'ine ulasacaktin :))
1713725175208.png

Bir seye 8-10 sene support verilmesi ayri bir olay. Ben seninle ayni goruste degilim. Cevremde de mantikli dusunup de bir telefonu 8-10 sene kullanan herhangi birine rastlamadim :)

Yeni konular

Geri
Yukarı