iPhone 15 Pro vs Pro Max vs Samsung S24 Ultra

Tclass

Femtopat
Fiyat olarak bir sıkıntım yok Android kullanıcısıyım şu an önceden iPhone kullanmışlığım da var belirttiğim gibi hangisini önerirsiniz? Bir de hangi mağaza MediaMarkt mı vatandan mı almalıyım? E-ticaret sitelerinden güvenemediğim için almak istemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Fiyat olarak bir sıkıntım yok Android kullanıcısıyım şu an önceden iPhone kullanmışlığım da var belirttiğim gibi hangisini önerirsiniz? Bir de hangi mağaza MediaMarkt mı vatandan mı almalıyım? E-ticaret sitelerinden güvenemediğim için almak istemiyorum.
İkisi de lider magazalar ulkemizde. Ben 15 pro max alirdim ama s24 serileri ile samsung da bence baya kendini gelistirdi. 15 pro max secme nedenim de en cok rol oynayan kisim isletim sistemi olur bir kere bulasan bidaha zor birakir :)

İkisi de lider magazalar ulkemizde. Ben 15 Pro Max alirdim ama S24 serileri ile Samsung da bence bayağı kendini gelistirdi. 15 Pro Max secme nedenim de en cok rol oynayan kisim isletim sistemi olur bir kere bulasan bir daha zor birakir :)

İşte kafamı karıştırıyor 2 side iyi

Batarya farklari da var diye biliyorum. 14 Pro ile Pro Max arasinda bayağı vardi.

15 Pro dememin sebebi cebe rahat girmesi tek avantajı o düşmez :D promax veya 24 Ultra büyük biraz daha

Son düzenleme:
işte kafamı karıştırıyo 2 side iyi

14 pro dememin sebebi cebe rahat girmesi tek avantajı o düşmez :D promax veya 24 ultra büyük biraz daha
Bende aynı sebeplerden, 15 Pro'nun telefonumsu, Pro Max / S Ultra'nın tabletimsi olduğunu düşünerekten 15 Pro aldım fakat 15 Pro'yu daha çok seven biri olarak gene de Pro Max alsaymışım keşke diyorum. Size de tavsiyem Pro Max almanızdır. Hem ekran boyutu, hem bataryasından dolayı şuanki aklım olsa 10 K fazla verip Pro Max alırdım.

Alıp uzun süre kullanacaksan S24 Ultra, eğer 1 yıl sonra yeni modele geçmek istiyorsan iPhone. Malum TR'de iPhone telefon değil başka bir şey. Ben Android sevdiğim için 24 Ultra alırdım.

işte kafamı karıştırıyo 2 side iyi

14 pro dememin sebebi cebe rahat girmesi tek avantajı o düşmez :D promax veya 24 ultra büyük biraz daha
Aynen o konudan haklisiniz. Disarida gezen kisiler icin pro cok uygun. Pro max tek el kullanimina uygun olmuyor ama batarya farkindan dolayi ben pro max almistim ve film falan da izledigim oluyor.

Alıp uzun süre kullanacaksan S24 Ultra, eğer 1 yıl sonra yeni modele geçmek istiyorsan iPhone. Malum TR'de iPhone telefon değil başka bir şey. Ben Android sevdiğim için 24 Ultra alırdım.
Hocam tam tersi olmasin? 15 pro max 1 seneden sonra eskiyecek bir telefon degil yanlis bilgi vermeyelim. Ayrica apple cihazlarinin ikinci eli daha az deger kaybediyor diye biliyorum.

Aynen o konudan haklisiniz. Disarida gezen kisiler icin pro cok uygun. Pro max tek el kullanimina uygun olmuyor ama batarya farkindan dolayi ben pro max almistim ve film falan da izledigim oluyor.

Hocam tam tersi olmasin? 15 pro max 1 seneden sonra eskiyecek bir telefon degil yanlis bilgi vermeyelim.
Neden? Alanların çoğu yeni modele geçmek için bir yerlerini yırtmıyor mu?

Ayrica apple cihazlarinin ikinci eli daha az deger kaybediyor diye biliyorum.
Bundan dolayı dedim ya?

Son düzenleme:
Neden? Alanların çoğu yeni modele geçmek için bir yerlerini yırtmıyor mu?

Bundan dolayı dedim ya?
Her telefon ustune yeni model ciktikca deger kaybeder ve bu apple cihazlarda daha az oldugundan dolayi, alanlar fazla deger kaybetmeden satip bir ust modelini aliyorlar. Daha dune kadar iphone 8 kullanan arkadaslarim vardi emin olun samsungun 4 senelik cihazlarindan daha iyi calisiyordu.

Geri
Yukarı