iPhone 15 Pro'yu 65W Xiaomi adaptörüyle şarj etmek sorun yaratır mı?

BerkerS

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: Ryzen 5 5600 | Anakart: ROG STRIX B550-F GAMING WIFI II | Ekran Kartı: Asus DUAL RX6700XT | RAM: 32GB | PSU: High Power 600W 80+ GOLD | Klavye: BlitzWolf® BW-KB2
Merhaba,

Yeni cihaz aldım ancak bildiğim kadarıyla kutusundan adaptör çıkmıyor, bu sebeple bir süre evde bulunan Xiaomi 65W adaptör ile şarj edersem sorun olur mu?

Sorun olursa hangi adaptörü satın almalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,

Yeni cihaz aldım ancak bildiğim kadarıyla kutusundan adaptör çıkmıyor, bu sebeple bir süre evde bulunan Xiaomi 65W adaptör ile şarj edersem sorun olur mu?

Hocam telefon nedir?

Merhaba,

15 Proya o kadar para verdiysen kendi orijinal adaptörünü alman en mantıklısı olacaktır kısa vadede sorun yaratmayabilir fakat uzun vadede pil ömrünü hızlı tükettiği söyleniyor.

Hocam telefon nedir?
15 pro hocam.

15 Proya o kadar para verdiysen kendi orijinal adaptörünü alman en mantıklısı olacaktır kısa vadede sorun yaratmayabilir fakat uzun vadede pil ömrünü hızlı tükettiği söyleniyor.
Kısa vade için kullanacağım 65W adaptörü hocam ileride orijinal alacağım. Bu arada yurt dışı ürün telefon.

Benim tavsiyem kendi adaptörünü satın almandır. Adaptör gelene kadar typec ile şarj edebilirsin.
Teşekkürler kısa sürede apple.com dan alacağım 20w adaptörü hocam.

Hiç bir farkı yok ben iphone 12 mi Xiaomi 5V 2A orjinal şarj adaptörüyle şarj ediyorum bir sorun yok . Zaten bu adaptörler gerekli spesifik testlerden geçiyor ,iphone telefonlarda Çin'de belirli kalite standartlarında üretiliyor Xiaomide aynı kalite standartlarında üretiliyor .

Hiç bir farkı yok ben iphone 12 mi Xiaomi 5V 2A orjinal şarj adaptörüyle şarj ediyorum bir sorun yok . Zaten bu adaptörler gerekli spesifik testlerden geçiyor ,iphone telefonlarda Çin'de belirli kalite standartlarında üretiliyor Xiaomide aynı kalite standartlarında üretiliyor .
Aynı standartlarla üretilmesi farklı şeyler hocam. Ayrıca bahsedilen şarj aleti 65W. Ne olursa olsun telefonların kendi adaptörleriyle şarj edilmesi gerekir aksi takdirde pil ömrü daha kısa olucaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı