iPhone 16 ve iPhone 16 Plus Yüksek Frekanslı Ekran ile Gelebilir

Ekosistem olarak da gayet iyiler keşke oyun sektörünede adım atsalar mobil tarafta arcade sistemi muhteşem oyunlar sunuyor AA projelere girseler finansal sorunları olmadığı için neler neler yapabilirler.
Zaten adım atıyorlar hocam. A17 Pro Resident Evil falan çalıştıracak. Nintendo Switch ayarında bir şey yapmak istiyor Apple. Büyük ihtimalle ilerleyen zamanlarda bu işi daha da ileri götürüp iPhone'u bir el konsoluna dönüştürecekler ciddi manada. A17 Pro olduğuna göre bunun Max ve Ultra versiyonları da çıkabilir gelecekte. Mobil cihazlar ciddi manada güçlendiler ve oyun tarafında artık bir atılım yapmaları gerekiyordu ki bu atılımı konsol oyunlarını mobile getirerek Apple yaptı.

Hadi diyelim öyle aşağıdaki özellikleri inceleyin bakalım biraz sadece işlemci ile olmaz o A54'ü de tam uyumlu yapsan ezer geçer.
Kanka sen incelesene aşağıdaki özellikleri. Üstte attığım mesajda var. iPhone 11 de satır satırken A54 de 3-4 satır. Zaten iPhone 11 kamerasında AR yok diyen, tarikatçı ve ağır islamcı site kurucusunun sitesinden ne beklersin ki.

Kanka sen incelesene aşağıdaki özellikleri. Üstte attığım mesajda var. iPhone 11 de satır satırken A54 de 3-4 satır. Zaten iPhone 11 kamerasında ar yok diyen, tarikatçı ve ağır İslam'cı site kurucusunun sitesinden ne beklersin ki.

Ben özellikleri inceledim işlemci dışında A54 bana daha iyi geliyor.

Muhabbet nedir tam olarak anlamadım ama bunun yeri bence bu konu değil. Boş bir muhabbet ayrıca bu telefon karşılaştırma olayı. Altı üstü bir cihaz arkadaşlar bu kadar hararetli bir şekilde savunmaya ne gerek var? 32. gün tartışma programına çevirdiniz konuyu.

Ben özellikleri inceledim işlemci dışında A54 bana daha iyi geliyor.

Nesi daha iyi geliyor anlatsana Samsung fanboyu. Aynı segmentte bile değil cihazlar birisi amiral gemisi birisi orta segment. iPhone 11'in rakibi S10 dur bir kere ve S21i işlemci fotoğraf video da ezen bir cihaz. Karşılaştıracaksan S21 ile karşılaştır.

Nesi daha iyi geliyor anlatsana Samsung fanboyu. Aynı segmentte bile değil cihazlar birisi amiral gemisi birisi orta segment. iPhone 11'in rakibi S10 dur bir kere ve S21i işlemci fotoğraf video da ezen bir cihaz. Karşılaştıracaksan S21 ile karşılaştır.

iPhone 11'in işlemci, fotoğraf ve videoda ezdiğinin kaynağını alabilir miyim?

Nerede eziyor arkadaş fanboy sensin burada S21 iPhone 11'i tekler Apple önce 120Hz getirsin sonra konuşsun.

Geri
Yukarı