iPhone 5C'den iCloud nasıl kaldırılır?

Aygıtınız için iCloud Yedekleme'yi kapatma ve yedeklemeleri silme
Aygıtınızla ilgili adımları izleyin.
iPhone, iPad ve iPod touch
iOS 10.3 veya sonrası:
  1. Ayarlar > [adınız] > iCloud'a gidin.
  2. iOS 11 sürümünü kullanıyorsanız Saklama Alanını Yönet > Yedekler'e dokunun. iOS 10.3 sürümünü kullanıyorsanız iCloud Saklama Alanı > Alanı Yönet'e dokunun.
  3. Kullanmakta olduğunuz aygıtın adına dokunun.
  4. Yedeklemeyi Sil > Kapat ve Sil'e dokunun.
Bir yedeklemeyi sildiğinizde, bu işlem iPhone, iPad veya iPod touch'ınız için iCloud Yedekleme'yi de kapatır.

Soruyu yanlış sormuşum. iCloud nasıl kırılır bilmediğim bir telefon unutulmuş iClod'u sileceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Soruyu yanlış sormuşum. iCloud nasıl kırılır bilmediğim bir telefon unutulmuş iClod'u sileceğim.
Herhangi bir fikrim yok FBI'ın bile zor kırdığını duymuştum :D

Telefon tanıdığınızın telefonu/iCloud hesabıysa Apple Destekten yardım talep edebilirsiniz.

Maalesef ki bu konu hakkında cidden bir fikrim yok. Dediğim gibi FBI'ın bile şifreleri zor kırdığını duymuştum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kıramazsınız. Kırmanın yolunu bulursanız eğer söyleyin bana ICloud'lu telefon alıp kırıp SATA'yım.

Peki kıranlar nasıl kırıyor anlamadım.
İnsanlar alıyor kırıyor pythone la falan onalara yalan demeyin şimdi bizde aptal değiliz.
code bilgimiz var ve adam gerçek zamanlı bir işlem yapıyor yani önceden yazmıyor webscry yapmıyıo ki pip install yazalım olsun.

iCloud kırılamaz. O kıranlar dedikleriniz sahtekar. Tek yolu faturayla Apple destek’e başvurmak.

Benim kavga etiğim bir arkadaş var o lırdı ama sonuçta kavga etim ona da diyemiyorum.
iCloud kırılamaz. O kıranlar dedikleriniz sahtekar. Tek yolu faturayla Apple destek’e başvurmak.

Ve de telefon bana ait değil anladımaynı şeyi söyleyip durmayın.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı