iPhone 5S Alınır Mı?

admrc61

Kilopat
Makaleler
3
Arkadaşlar 2 senedir kullandığım Blackberry'den kurtuluyorum sonunda.İlk olarak kararım İphone 5S'di.Gerçi hala gönlümde o var.Hem İos zevkini tatma ve performans sorunlarını uzun süre yaşamama gibi öncelikleri var.Hem İphone'nin S serileri daha verimli, performanslı ve uzun süre dayanan cihazlar oluyorlar.
Genel olarak telefonlarda resim çekmek, oyun-uygulama konusunda iyi olması ve performans ürünü olması öncülüğümdür.
Fakat birde bu aralar LG G3'le karşılaştırmaya başladı millet İphone 5S'i.Sizce ne yapmalıyım?Beni en uzun süre sorunsuz götüren telefon hangisi olur?
Şimdiden teşekkürler.

İphone 5S tek geçerim androidin bir kasma sorunu var son çıkan bir telefon olsa bile iler ki senelerde kasacaktır örneğin benim telefonum 2 sene önce aldım artık o kadar çok kasıyor ve yavaş ki elime alıp kullanasım gelmiyor.

Bence LG daha iyi Iphone ekranı bana göre küçük. Mümin Alan arkadaşımızın kıyaslamasına bakarsak yine LG daha ön planda gözüküyor. Kasma olayına gelirsek piyasada bir sürü android telefon var düşük özellikte alırsanız kasması çok normal, iphone zaten donanımını kendine göre ayarlıyor fakat android de öyle bir şey söz konusu değil Galaxy Ace da android Note3 te android ama özellikleri çok farklı, şuana kadar note3 te hiç kasma sorunu hiç yaşamadım. Iphone' un bana göre bir diğer sıkıntısı da sadece kendi aletleri arasında paylaşıma izin veriyor, bu olayı hiç sevmiyorum.

Dostum her ne kadar Android işletim sistemli telefonlar kağıt üzerinde cpu ve ram olarak İos cihazlarına göre üstün olarak gösterilsede Android işletim sistemi cihazın tam olarak ram ve cpusunu kullanmana izin vermiyor ve büyük bir bölümünü kendine ayırıyor kullanımına olanak veriyor. Yani bahsedilen özelliklerden tam verim alamıyorsun. İos cihazlarına gelirsek Apple cihazlarına verdiği güncelleme desteğini kolay kolay kesmiyor ve üretmiş olduğu cihazın ömrünü uzun kılıyor. Üstelik bunu kullandığı rame fazla lanse etmeden devamlılığını sağlıyor. Bana kalırsa bende Android kullanan biriydim daha bir hafta olmadı İos'a geçmem gayet memnunum gerçekten çok stabil bir sistem İphone 5 kullanıcısıyım 5s'in 3-4 sene gideceğini düşünüyorum, kullanımına göre 5 sene bile götürebilir :).

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı