iPhone 5S beni kaç sene idare eder?

ZaferNyX

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, telefonum iPhone 5S Gold günümün büyük bir kısmı bilgisayarda geçiyor, sadece günde 1-2 saat WhatsApp ve Instagram uygulamalarını kullanıyorum ve gece uyumdan önce dizi izliyorum YouTube üzerinden. Sizce beni kaç sene daha götürür?

Apple komple destegi kesene kadar goturur seni. App Store guncellemesi gittigi anda, telefon da seninle birlikte gidebilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, telefonum iPhone 5S Gold günümün büyük bir kısmı bilgisayarda geçiyor, sadece günde 1-2 saat WhatsApp ve Instagram uygulamalarını kullanıyorum ve gece uyumdan önce dizi izliyorum YouTube üzerinden. Sizce beni kaç sene daha götürür?
Oyun oynamıyorsan götürür. Aslında ihtiyaç-kullanım durumuna göre değişir. Ne kadar az uygulama o kadar fazla kullanım. Güncellemeleri dert etmem derseniz sorun yok.

Apple desteği kesene kadar götürür. 2013 yılında çıkmış bir telefon 7 sene olmuş vay be: ) 2013'te cıkmış bir Android ile Instagram, Twitter gezebilen var mı acaba, cok merak ediiyorum: D.

Son düzenleyen: Moderatör:
iOS 12’yi destekleyen uygulamalar oldukça sıkıntısız eder. Apple, 64-bit mobil işlemcileri geçtiğinden beri telefonların ömrü daha da uzadı. Zamanında iPhone 4’üm 3 seneye çöp olmuşken, sene sonu 7. senesine girecek 5S hala kullanılabilir. Apple pahalı ama paranın karşılığını veriyor.

Yaklaşık 30 yıl önce çıkan Ericsson A1018 bile halen çalışmaya devam ediyor ise, ve siz de telefonu temel amacı için yani “Alo” demek için kullanacaksanız, gerekli bakımları yaparak, batarya değiştirerek uzun yıllar daha kullanabilirsiniz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı