iPhone 5s Ekranda Dikey Çizgi Sorunu

Iphone 5S ekran onarım ücreti 448 TL eğer bu ücret fazla ben dışarıda yaptıracağım diyorsanız Touch ID'ye dikkat edin çoğu telefon tamircileri ekranı onarayım derken Touch ID alanını bozuyor.

iPhone Servis Fiyatlandırması - Apple Destek

İstanbul'da orijinal olarak bu işlemi yapan yerler var mıdır?

@Anıl Akca @ZubizukTumTum @lazuk61 Hocam telefonumu Turkcell'den almıştım Turkcell'e versem bana orijinal bir şekilde geri verirler mi? Veya ekranı ve bataryayı ben alsam evde kendim takabilir miyim?

Son düzenleme:
Onun bildiğim kadarıyla Turkcell ile bir alakası yok galiba. Ekran ve home tuşunun uyumuyla alakalı sanırım. Yani değiştiricek yer bir şekilde ikisinide uyumlu yapmayı başarırsa sorunsuz çalışabilir

Umarım saçma bir şey çıkarda sorunsuz halledersin. Bende yedek telefon olarak Iphone 5 vardı. Kamerası buğulu gibi gösteriyodu. Adam açtı lensteki camı sildi bir anda düzeldi:) umarım seninkide çok zor bir durum çıkmaz.

Hocam belki ekranda bir sıkıntı yoktur, reset felan atmak düzeltmez mi nasıl yapacağım? Bilgilerim silinir mi?

Touch ID'nin çalışıp çalışmayacağını sormayı unuttum yarın sorarım.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı