iPhone 5S Ekranı Nereden Alınabilir?

TENSES

Kilopat
Merhabalar, eski telefonum olan iPhone 5S'in dokunmatiği sorunlu. Ben de bunu tamir etmek istiyorum, evde yedekte durabilsin diye. İnternette baktığımda 120 liraya değiştiriyorlar ama ben kendim yapmak istiyorum, bunu bazılarınız tehlikeli filan diyebilir ama bozulsa da sorun değil zaten videolarını izleyerek yapabileceğimi düşünüyorum. Ben ekranını nereden ve kaç liraya temin edebilirim? Yardımcı olursanız sevinirim.🙂

Merhabalar, eski telefonum olan iPhone 5S'in dokunmatiği sorunlu. Ben de bunu tamir etmek istiyorum, evde yedekte durabilsin diye. İnternette baktığımda 120 liraya değiştiriyorlar ama ben kendim yapmak istiyorum, bunu bazılarınız tehlikeli filan diyebilir ama bozulsa da sorun değil zaten videolarını izleyerek yapabileceğimi düşünüyorum. Ben ekranını nereden ve kaç liraya temin edebilirim? Yardımcı olursanız sevinirim.🙂

Eğer İstanbul'da yaşıyorsan Eminönü/ Tahtakale'de telefon yedek parça toptancıları var. Neredeyse her yere buradan dağılıyor. Uygun fiyata garantili oradan alabilirsin.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı