iPhone 5s iCloud nasıl kırılır?

aszx

Picopat
Daha fazla  
5s cihazımın iCloud şifresini unuttum. Nasıl kırabilirim? Jailbreak ile yapıyorabiliyormuş ama detaylı bilgim yok.

Yapılsa bile SimCard kullanamıyorsunuz diye biliyorum. Tabi ben yapalı uzun zaman oluyor. Düzeltilmiş olabilir. Sadece bilginiz olsun diye yazdım. Uzun yıllardır Apple cihaz tercih etmiyorum.

Yapılsa bile SimCard kullanamıyorsunuz diye biliyorum. Tabi ben yapalı uzun zaman oluyor. Düzeltilmiş olabilir. Sadece bilginiz olsun diye yazdım. Uzun yıllardır Apple cihaz tercih etmiyorum.
Olmasın hocam sıkıntı değil. Bir yapılış videosu atabilir misiniz. Win 7 kullanıyorum sıkıntı olur mu? Yoksa win 10 da denerim.

Olmasın hocam sıkıntı değil. Bir yapılış videosu atabilir misiniz. Win 7 kullanıyorum sıkıntı olur mu? Yoksa win 10 da denerim.
Hocam dediğim gibi uzun zaman oldu. Eskisi gibi bilmiyorum. Konun ehli bir arkadaş bakarsa daha iyi bir sonuç alırsınız. Bir de kendiniz araştırabilirsiniz isterseniz. Sanırım icloud bypass gibi terimler kullanarak internette bir kaç sonuç alırsınız diye düşünüyorum.

iCloud bypass yapabilirsin ama şebeke kullanamazsın cihazı aç kapa yaptıgında islemleri yeniden yapman falan gerekir youtube Ali Şenakar bakarsaniz tum islemler detayli anlatiyo (beni nerden bulup etiketledinizbmerak ettim)
Yıllar yıllar evveldi (!)

Yeni konular

Geri
Yukarı