Çözüldü Redmi 9A telefon açılırken TWRP logosunda kalıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Eren079

Attopat
Daha fazla  
Redmi 9A kullanıyorum, TWRP ile MIUI yükselttim. Telefon açılırken TWRP logosu çıkıyor. Düzeltmek için Fastboot moduna alıp ROM'u tekrar yüklemek istedim ancak Fastboot moduna girmiyor, tekrar TWRP logosu geliyor. Yoksa hardbrick mi yedim? Ama telefon çalışıyor. Bunun çözümü var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
BROM Mode'a girip SP Flash Tool veya MTKClient kullanarak Stock recovery'nizi veya direkt bütün Stock ROM'unuzu flashlayın.
Yapamadım linux kullanıyorum sp flash tool açtım nasıl yapıcam brom mode ile youtube doğru düzgün video yok yardım edermisin çıkmaza girdim
Note 9 için olan kısımları kendi cihazının yazılımıyla değiştirmeniz yeterli.

Önceki konunuzda belirttiğim rehberi takip edin lütfen.

Tamamdır.

Hocam telefonu BROM moda alamıyorum ses açma ve kısma tuşuna basmama rağmen acaba logo geldiği için mi libusbden ADB olan driver yüklesem olur mu? Olmaz ise nasıl BROM moda alırım ADB'yi BROM moda çevirebilir miyim?

Hocam verdiğiniz kurulum kılavuzunu anlamadım bazı sürücüler yüklenmiyor, BROM moda girmiyor sadece ADB mod ve isimsiz bir mod var. İşlemi nasıl yapacağımı anlamadım, aşamalı şekilde gösterirseniz iyi olur.

Hocam telefonu brom moda alamıyorum ses açma ve kısma tuşuna basmama rağmen acaba logo geldiği için mi libusbden ADB olan driver yüklesem olur mu olmaz ise nasıl brom moda alırım ADB'yi brom moda çevirebilir miyim?
Ses tuşlarına basarken güç tuşuna da basılı tutun, cihazdan cihaza değişebiliyor.

BROM Mode'a girip SP Flash Tool veya MTKClient kullanarak stock recovery'nizi veya direkt bütün stock ROM'unuzu flashlayın.

Hocam SP Flash Tool ile flash yaparken statüs_ext_ram_exeption hatası aldım ve cihaz tepki vermez durumuna geldi BROM moda girmeye çalışıyorum ancak aygıtı algılamıyor. EDL yapmak mı lazım?

Hocam SP Flash Tool ile flash yaparken statüs_ext_ram_exeption hatası aldım ve cihaz tepki vermez durumuna geldi brom moda girmeye çalışıyorum ancak aygıtı algılamıyor EDL yapmak mı lazım.
EDL sadece Qualcomm yongalarda var.

Cihazınızın algılanmama sebebi bilgisayarınızla alakalı, bir süre sonra yeniden denediğinizde algılayacaktır muhtemelen.

Klasik Stock ROM kurulamıyorsa geliştirici ROM'u deneyin.

EDL sadece Qualcomm yongalarda var.

Cihazınızın algılanmama sebebi bilgisayarınızla alakalı, bir süre sonra yeniden denediğinizde algılayacaktır muhtemelen.

Klasik stock ROM kurulamıyorsa geliştirici ROM'u deneyin.

Hocam bataryayı çıkarıp takınca tekrar düzeliyor. MTK bypass yapıp cust seçeneğini kaldırıp download yapıyorum ancak yükleme başlamıyor, status_error veriyor.
MTK sürücüler kurulmuyor yoksa ondan mı?

Dosya Ekleri

• IMG_20240511_214249.jpg
    IMG_20240511_214249.jpg
    312,9 KB · Görüntüleme: 5

Yeni konular

Geri
Yukarı