iPhone 5s mi yoksa Galaxy s5 mi?

semih463

Hectopat
2 ay sonra telefon alıcam. Şimdiden araştırma yapıyorum, bu iki telefon arasında kaldım. 9.sınıfa gidiyorum ve telefonu fotoğraf çekmek, internete girmek ve birazda oyun oynamak için kullanacağım sizce hangi telefonu almalıyım ?

Birde galaxy s5 biyerden sonra kasıyormuş doğrumudur ?

2 ay sonra telefon alıcam. Şimdiden araştırma yapıyorum, bu iki telefon arasında kaldım. 9.sınıfa gidiyorum ve telefonu fotoğraf çekmek, internete girmek ve birazda oyun oynamak için kullanacağım sizce hangi telefonu almalıyım ?

Birde galaxy s5 biyerden sonra kasıyormuş doğrumudur ?

Samsung Galaxy S5'imin 2. ayı dolmak üzere..

iPhone için yorum yapamayacağım ama Samsung için şunları söyleyebilirim..

Öncesinde LG Nexus 4 kullanıyordum, Galaxy S5 ile arasında hız konusunda en ufak bir farklılık yok, LG 1K TL, SAMSUNG 2K..
Hız konusunda bir artısı olduğunu düşünmüyorum Samsung'un.. Arada geçişler de bile yavaşlığı hissedebiliyorsun veya yazı yazarken yetişemediğini..

Orjinal S-VİEW Kılıfla kullanmayı düşünüyorsan aldıktan sonra, bir eksi de onda yaşıyorum.. Kılıf bazen çiplerinden midir nedir, yazı yazarken bazı harfleri görmesini engelliyor. (Örneğin bir mesaj yazarken K-J-N-B tuşları tutukluk yapıyor ve basmıyor.)

Bunun yanında Kamera konusunda kimsenin dil uzatamayacağını düşünüyorum Galaxy S5'e, çünkü cidden inanılmaz kaliteli bir kamerası var.. İnanılmaz verimli olduğunu söyleyebilirim..

İyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam iPhone 5 kullanıyorum. Her şeyi muhteşem. Performans, pil ömrü, şıklık, kamera performansı...

Asla seni üzmeyecektir.

Ki yani iPhone 5s'nin 5'ten daha iyi performansı, daha iyi kamerası ve parmak izi tarayıcısı var.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı