iPhone 5S vs 7S vs 6S

Seçenekleriniz sadece bu üçü arasındaysa sorunun cevabı çok bariz. Tabii ki de 7S. Ancak bütçe belirtirseniz daha faydalı bir şekilde yardımcı olabiliriz.

6s kullanıyorum batarya çok sıkıntılı ve ileride ömrü de azalınca bazen günde 3 kere bile şarjı fullemek gerekiyor. Bunlar arasından ise arkadaşların da dediği gibi tabii ki de bütçe elveriyorsa 7s al.

6S kullanıyorum batarya çok sıkıntılı ve ileride ömrü de azalınca bazen günde 3 kere bile şarjı fullemek gerekiyor. Bunlar arasından ise arkadaşların da dediği gibi tabii ki de bütçe elveriyorsa 7S al.

Kardesim tum serilerinde batarya problemi var ben huwai gectim 2 gun gidiyor sarjim çok da memnunum.
U
Daha önce kullandığınız iPhone modeli hangisiydi? Şu an 11 kullanıyorum, daha önce XS ve mi 8 kullandım. 11'in batarya performansı adeta parmak ısırtacak derecede.

5 6S v.
Kullandim 11 dedigin urunun bir zahmet parmak ucuklatsin batarya omru 3 milyarlik telefon almiyorsun bir zahmet oda olsun.

Kardesim tum serilerinde batarya problemi var ben huwai gectim 2 gun gidiyor sarjim çok da memnunum.

Şarjını geçtim sessize alma tuşu bozuldu, Home tuşundan basınca çıt sesi geliyor, aşırı derecede ısınıyor ekranda sıcaklık yazıyor hatta, IPhone'un orijinal şarj kablosu zaten IP niyetinde, kısacası uzun vadede iPhone 6S düşünülür ancak kısa vadede alınmaz bence. (Sıfır model için)

Şarjını geçtim sessize alma tuşu bozuldu, Home tuşundan basınca çıt sesi geliyor, IPhone'un orijinal şarj kablosu zaten IP niyetinde, kısacası uzun vadede iPhone 6S düşünülür ancak kısa vadede alınmaz bence. (Sıfır model için)

Bu teknolojik alet sonucta sans isi ben kotulemiyorum iPhone cok guzel telefon ama batarya problemi var bu acikca ortada ve fiyatlar cok yuksek ben zaten anlamiyorum 4 bin TL urundede ayni isi yapiyor insanlar 10bin TL telefonda da arkadas iPhone 11 kullaniyor 8 9 bin TL telefon gelmis batarya omru iyi diyor abicim birakta iyi olsun bari. Neye verdin yoksa o telefon parasini.

Bu teknolojik alet sonucta sans isi ben kotulemiyorum iPhone cok guzel telefon ama batarya problemi var bu acikca ortada ve fiyatlar cok yuksek ben zaten anlamiyorum 4 bin TL urundede ayni isi yapiyor insanlar 10bin TL telefonda da arkadas iPhone 11 kullaniyor 8 9 bin TL telefon gelmis batarya omru iyi diyor abicim birakta iyi olsun bari. Neye verdin yoksa o telefon parasini.

Sen IPhone'ların bataryası kötü dersen bende 11'in bataryası iyi derim. Apple batarya problemini iPhone 8 ile beraber çözdü. Ha dersin ki fiyatları çok yüksek ama. Buna bir şey diyemem ben, yurt dışı fiyatları aynı iki telefondan birisi olan iPhone maalesef ki vergilendirme sisteminden dolayı daha pahalı oluyor. Ama kalkıp da iPhone 6'nın bataryası kötü derseniz kusura bakmayın da gülerim ben sizlere. 2014 yılında çıkmış bir telefon için şu an tartışmak çok mantıklı olmaz, aynı yıl içerisinde çıkmış diğer modellere bakarsanız batarya performansı bakımından aslında iPhone 6 modelinin çok düşük kalmadığını anlarsınız zaten. Ancak 2.el piyasasında dahi çok yüksek fiyatlara sahip olan iPhone modelleriyle Android kısmını karşılaştırırsanız tabii ki de Android telefonlar daha yeni teknolojiye sahip oldukları için daha iyi olacaklardır fakat bunu anlamakta güçlük çekiyorsunuz.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı