iPhone 5S'e Jailbreak yapılırsa kurulum gerekir mi?

moonway 3D

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, kendime geçici bir iPhone 5S aldım ama içine YouTube veya Google indiremiyorum bunun sebebi ise minimum iOS 14 sürümü olmam lazım. Bende Jailbreak atıp indirmeyi düşünüyorum ama aklımda sorular var, Jailbreak yapmak GSM siler mi? Tekrar kurulum yapmam gerekir mi? Ekstra olarak dusdum ki Jailbreak ile batarya ömrünü uzatabiliyormuşuz.

iOS versiyonum: 12.5.6
Kullanacağım program: 3U Tools.

Son düzenleyen: Moderatör:
Jailbreak yapsanız dahi uygulamanın uyumlu bir sürümü yoksa ineceğini sanmıyorum. Jailbreak yerine bunu deneyebilirsiniz. Eski uygun bir versiyonunu indirmenizi sağlıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha kısa video.

Jailbreak yapsanız dahi uygulamanın uyumlu bir sürümü yoksa ineceğini sanmıyorum. Jailbreak yerine bunu deneyebilirsiniz. Eski uygun bir versiyonunu indirmenizi sağlıyor.

Bu yöntemi gördüm ama ne arkadaşlarımdan ne de yakınlarımdan hiçbirisi iPhone kullanmıyor.
sadece soruyorum jaibreak yapmak gsm gitmesine sebep olurmu

Son düzenleme:
Bu yöntemi gördüm ama ne arkadaşlarımdan ne de yakınlarımdan hiçbirisi iPhone kullanmıyor.
sadece soruyorum jaibreak yapmak gsm gitmesine sebep olurmu
Bilmiyorum, tanıdık bir telefoncuya götürürsen üsteki işlemi yapabilir. Onlarda iphone vardır.

Merhaba arkadaşlar, kendime geçici bir iPhone 5S aldım ama içine YouTube veya Google indiremiyorum bunun sebebi ise minimum iOS 14 sürümü olmam lazım. Bende Jailbreak atıp indirmeyi düşünüyorum ama aklımda sorular var, Jailbreak yapmak GSM siler mi? Tekrar kurulum yapmam gerekir mi? Ekstra olarak dusdum ki Jailbreak ile batarya ömrünü uzatabiliyormuşuz.

iOS versiyonum: 12.5.6
Kullanacağım program: 3U Tools.

Jailbreak GSM silmez ve yaptıktan sonra tekrar kurulum yapmanız gerekmez. Ayrıca benim tecrübelerime dayanarak hesabınızda YouTube ve Google uygulaması yok ise .ipa dosyasını bulamazsanız indiremezsiniz. Onun dışında Jailbreak işlemi kurduğunuz Tweak'lere bağlı olarak hem batarya ömrünü ciddi şekilde kısaltabilir hem de telefonu yavaşlatabilir. Ayrıca iOS 12.5.6 için checkra1n dışında bir Jailbreak aracıyla şu an Jailbreak yapamazsınız.

Geri
Yukarı