iPhone 5S'ten Xiaomi Mi A3'e geçilir mi?

Kesinlikle geçilir. Redmi Note 7 32GB versiyonuna da bakabilirsiniz. Redmi Note 7 almanız daha iyi olacaktır. Piyasadaki en iyi F/P telefon bana göre, kendim de kullanıyorum. iPhone 5S'in zamanı geçti diye düşünüyorum artık, birçok uygulamayı desteklemiyor, işletim sistemi güncellemesi almıyor ve daha niceleri.

Neden?

Bence tek sıkıntı yaratacak şey saf Android olması.

Saf Android olmasının ne gibi bir sıkıntısı olabilir ? Bana cazip gelen noktalardan biri de o olmuştu. Saf android daha temiz ve daha sade deniyor çünkü. Google Pixel modellerinde de saf Android var diye biliyorum.

Note 8'de 1700 küsür. Çok bir şey farketmiyor aslında.

Redmi Note 7 ve Note 8 bunları da düşündüm fakat Mi A3'ün tasarımını daha çok beğendim. Özellikle arkadan parmak izi olayına hiç sıcak bakamadım bugüne kadar.

Mi A3 te kafama takılan en önemli konu ise her yerde de bahsedildiği gibi ekran çözünürlüğü. Çok gözüme batar mı kestiremiyorum.
Sıkıntı olmayacağını düşünüyorsanız sıkıntı yok önerim Türkiye garantili almanız.

Android konusunda hiçbir fikrim yok. Eğer saf Android hakkında olumlu veya olumsuz bildiğiniz şeyler varsa paylaşabilirsiniz.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı