iPhone 6 alınır mı?

DeeJMert

Kilopat
Daha fazla  
Babam 6 yıllık iPhone 5 kullanıcısı. Hatta 2. el almıştı. Telefonunda şarj sorunu hariç çok bir sorunu yok. Ama değiştirmeyi düşünüyor. Telefonda sadece arama yapar, maillere bakar bir de bankaların uygulamalarıyla ilgilenir. Video izlemez, veriyi açık bırakmaz ve oyun oynamaz. Sizce iPhone 6 yeterli midir? Uzun ömürlü olur mu? iPhone 5'i bile bu kadar kullandıysa 6'yı hayli hayli kullanacağını düşünüyorum.
Not: Lütfen iPhone dışı telefon önerisi yapmayın.

Son düzenleyen: Moderatör:
İphone 5S kullandım zamanında, dediğiniz gibi arama dışında hiç kullanmadım. Ciddi olarak söylüyorum, bataryası minimum 3 gün dayanıyor. Arada müzik dinlememe rağmen.

Son düzenleme:
İphone 5S kullandım zamanında, dediğiniz gibi arama dışında hiç kullanmadım. Ciddi olarak söylüyorum, bataryası minimum 3 gün gidiyor. Arada müzik dinlememe rağmen.

iPhone 5s yazmışım kusura bakmayın düzeltiyorum. iPhone SE, karşılaştırmasına bakın. Fiyatı ve perofrmansına göre sizi üzmeyecek ve çok memnun edecek bir telefon.

Ben de babalar gününde babama iPhone 6 aldım. Babam da sadece gündelik uygulamaları kullanıyor. Gayet yeterli oluyor hem de görünüşü SE’den daha hoş.

Yorumlarınız için çok teşekkür ederim. Sanırım 6s alıcam. Turkcell'de 2500TL. 6'yı da Vatan'dan 2000'e alıcaktım. Sizce doğru seçim mi?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı