IPhone 6 çakma olduğu nasıl anlaşılır?

AhmetAydın

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. İphone 6 telefonum var bazı sorunları var. Örneğin; Apple logosunda iz kalıyor parmak okuyucusunda iz kalması var. Babamında IPhone 6'sı var. Kamera testi yapıyorum onun daha canlı çıkıyor. Apple store falan giriyor, itunese felenda giriyor ama sıkıntıları var. Apple imei sorgusu yaptım şu yazı çıktı; Ne yazık ki telefon değiştirilmiş falan böyle şeyler yazıyor. Ne yapmalıyım ? Telefon yurt dışı alınma.

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha kötü bir ekran kalitesi, daha kötü kamera performansı,takılmalar,kalitesiz kulaklık ve ses çıkışı ve ağırlığına bakabilirsin zaten kamerayı açınca ve ağırlığından anlaşılıyor çakma telefonlar. :)

Benim ve babamın ikimizde de iPhone 5 vardı. O Amerikadan getirtmişti. Ben ise Türkiyeden almıştım. Fakat onun ekranı daha soluktu. Ama ikiside orjinaldi. Neden öyle bende anlamış değilim.

Merhaba arkadaşlar. İphone 6 telefonum var bazı sorunları var. Örneğin; Apple logosunda iz kalıyor parmak okuyucusunda iz kalması var. Babamında IPhone 6'sı var. Kamera testi yapıyorum onun daha canlı çıkıyor. Apple store falan giriyor, itunese felenda giriyor ama sıkıntıları var. Apple imei sorgusu yaptım şu yazı çıktı; Ne yazık ki telefon değiştirilmiş falan böyle şeyler yazıyor. Ne yapmalıyım ? Telefon yurt dışı alınma.
Fake bir telefon kardeş kazığı basmışlar sana :)

Arkadaşlar telefon kasma felan yok ios 10 bile yükledim yani çakma felan değil ama kamerası kötü diğer iphone lardan daha kötü.
Not: o hesab benim sadece ceza yedim diye burdan cevaplıyorum.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı