iPhone 6 plus wifi problemi

suskun_01

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar genel itibariyle çok sıradan bi problem olsa da iPhone 6 plus'larda wifi ile alakalı bi sorun var. Modeminizin yanında dahi olsanız bazı dönemlerde bağlantıyı kesip bi kaç dakika bağlantı alamıyor. Telefonum Google ve diğer arama motorlarında aradığımda bu sorunun çoğu 6 Plus kullananlar içinde yaygın olduğunu gördüm bu konuda nasıl yardımcı olabilirsiniz acaba ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba,
iPhone6 plus ilk aldığım zamanlarda bu problemi yaşıyordum. Fakat son 2 güncelleme ile birlikte bu problem düzeldi wifi performansı normal beklentilere en azından geldi. Eğer telefonunuz son sürüme güncellenmiş durumdaysa size tavsiyem network ayarlarınızı telefondaki bir resetlemeniz. Belli bir süre çözse de daha sonra bu sorun tekrar başgösterebilir, ben son güncellemelerden önce belli aralıklarla bunu yaparak wifi kullanabiliyordum.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı